Аріана Гранде та Далтон Гомес офіційно подали на розлучення

ATinformLifeStyle 19.09.2023 в 14:26280Обсудить
Аріана Гранде та Далтон Гомес офіційно подали на розлучення
Фото: instagram.com/arianagrande
Зірка почала зустрічатися із Далтоном Гомесом у січні 2020 року. Їхнє весілля відбулося 15 травня 2021 року.

Співачка Аріана Гранде, наслідуючи приклад свого нового бойфренда Ітана Слейтера, подала на розлучення зі своїм чоловіком, з яким прожила два роки, Далтоном Гомесом. Про це повідомляє TMZ.

Адвокат зірки, Лора Вассер, віднесла документи до суду в понеділок, 18 вересня. Виконавиця вказала в якості причини розлучення "непримиренні розбіжності".

У свою чергу Далтон майже одночасно з екскоханою подав власне прохання про розлучення. Датою їхнього розставання було зазначено 20 лютого 2023 року.

Крім того, перед тим як йти до суду, тепер уже колишня пара обговорила всі деталі розриву та вирішила питання з поділом майна. Інсайдери кажуть, що Гранде випише Гомесу солідний чек і на цьому все закінчиться. До того ж, у них також був шлюбний договір.

Варто зауважити, що Аріана почала зустрічатися зі своїм колегою по фільму Злий Ітаном Слейтером після розриву з чоловіком. Відтоді Ітан подав на розлучення зі своєю дружиною Ліллі Джей. Вони були закохані ще зі школи і зв'язали себе узами шлюбу у 2018 році. У них також є спільна дитина, яка народилася минулого року.

Аватар Skibair Ирина Скиба / Skibair
Журналист ATinform

19.09.2023 в 14:26
0.0 из 5 // 0 Аріана Гранде, розлучення, Далтон Гомес
Комментариев нет.
Войдите, чтобы оставить комментарий.