Белью — про бій з Усиком: Восьмий раунд вже не пам'ятаю

ATinformСпорт 27.11.2023 в 19:26324Обсудить
Белью — про бій з Усиком: Восьмий раунд вже не пам'ятаю
Фото: Getty Images
Колишній чемпіон світу подякував рефері в ринзі за те, що врятував йому життя у поєдинку.

Тоні Белью пригадав свій поєдинок проти тоді ще абсолютного чемпіона важкої ваги Олександра Усика. Нагадаємо, британський боксер тоді зазнав поразки, коли рефері достроково перервав поєдинок.

Утім колишній чемпіон світу не тримає зла на суддю. Ба-більше він подякував тому, адже вважає, що той врятував йому життя, коли вчасно вирішив зупинити бій.

"Це було надто складно. Очевидно, що Усик дивовижний. Я бився з сильнішими хлопцями, з більш швидкими, але я ніколи не бився з кимось, як Усик. У нього є все. Він тебе читає.

Олександр зчитує інформацію про те, що ви робите. У нього в голові завантажено всі дані про тебе. Для цього йому потрібно три раунди. Зі мною йому знадобилося вісім. І тоді Усик це робить - натискає курок. Але я був виснажений. Пригадую все до сьомого раунду. Восьмий раунд не пам'ятаю. Я піднявся на рахунок шість. Усик мене не нокаутував... Я встав на шість. Дякувати Богу, що суддя мене не пустив продовжувати поєдинок, бо він би мене вбив. Рефері врятував мені життя. Наступний удар, мабуть, убив би мене.

Бокс на найвищому професіональному рівні - це жорстокий спорт. Моїм пріоритетом було повернутися додому цілим, хоч і ставив собі за мету перемогти за будь-яку ціну", - наводить слова Белью talkSPORT.

Зазначимо, що у листопаді 2018 року Усик переміг Белью нокаутом у восьмому раунді, після чого британець завершив кар'єру.

Аватар Skibair Ирина Скиба / Skibair
Журналист ATinform

27.11.2023 в 19:26
0.0 из 5 // 0 усик, Белью
Комментариев нет.
Войдите, чтобы оставить комментарий.