Індія провела масштабні військові навчання на кордоні з Китаєм

ATinformМир 08.11.2023 в 14:37263Обсудить
Індія провела масштабні військові навчання на кордоні з Китаєм
Фото: Міноборони Індії
Індійські ВПС залучили до цих навчань, зокрема, винищувачі Rafale, Tejas і Су-30 та бойові вертольоти Prachand.

ВПС Індії провели у високогірних північно-східних штатах уздовж кордону з Китаєм масштабні повітряні навчання Пурві Акаш (Східне небо) з бойовою авіацією та засобами ППО. Про це з посиланням на представників індійського міноборони повідомляє India Today в середу, 8 листопада.

Навчання тривали з 30 жовтня до 4 листопада. До них були залучені винищувачі Rafale, Tejas і Су-30, бойові вертольоти Prachand і ракетні комплекси ППО С-400, а також окремі підрозділи Східного командування індійської армії.

Під час тренувань відпрацьовано координацію між сухопутними військами та ВПС, а самі навчання мали на меті демонстрацію оборонних і наступальних можливостей авіації у відповідь на ймовірні загрози.

Учасники маневрів відпрацювали проведення різного роду військових операцій, технічного обслуговування та адміністративних заходів.

Зазначимо, що між Індією та Китаєм існує тривала територіальна суперечка. Через свій кордон дві країни навіть воювали у 1962 році.

Індійська сторона стверджує, що Китай незаконно займає 38 тисяч квадратних кілометрів території на плато Аксай Чін у високогір’ї Гімалаїв, яке Індія вважає частиною свого регіону Ладакх і де періодично відбуваються сутички між військовими.

У зіткненні на цій ділянці кордону в 2020 році загинули кількадесят солдатів з обох сторін. 

Аватар Skibair Ирина Скиба / Skibair
Журналист ATinform

08.11.2023 в 14:37
5.0 из 5 // 1 військові навчання, Індія, Китай
Комментариев нет.
Войдите, чтобы оставить комментарий.