Кавомашина: як обрати для дому

Кавомашина: як обрати для дому
Іллюстрація
Як насолоджуватися якісною кавою та не переживати за якість обраної техніки? Зверніть увагу на головні параметри.
Кавомашина є особливою кавоваркою, яка готує різноманітні види кавових напоїв (від еспресо до лате-макіато) в автоматичному режимі. Ще зовсім недавно такі прилади можна було зустріти хіба що в кафе, але сьогодні їх без проблем купують додому. Як насолоджуватися якісною кавою та не переживати за якість обраної техніки? Зверніть увагу на головні параметри.

Функціональна насиченість: з додаванням молока чи без нього 

Сьогодні існують кавомашини з автоматизацією процесу збивання молока для приготування класичного еспресо чи інших молочних напоїв. Але якщо вам ця функція не потрібна, тоді не варто переплачувати. Тим більше, що багато моделей також мають можливість збивати молоко в ручному режимі, якщо вам захочеться чашечку еспресо. Молочний глечик чи автокапучінатор — це важливі елементи кавових машин, які допомагають повністю автоматизувати весь процес приготування.

Інтерфейс

На даний момент виділяють декілька видів:
  • кнопкове управління — зручно натискати, особливо людям похилого віку, але з часом кнопки можуть “залипати”;
  • сенсорне управління — легко натискати на поверхню, досить приємні на дотик, довговічніші;
  • гібридні — сенсорне управління разом зі звичайними фізичними кнопками;
  • моделі з дисплеєм (текстовим чи графічним) — дешевші, більш складні у використанні;
  • моделі з світлодіодною панеллю — прості у використанні, зрозумілі.
Тут потрібно обирати на основі своїх індивідуальних побажань. Адже кавомашина тільки тоді стане улюбленим приладом, коли буде повністю задовольняти усі ваші потреби.
кавомашина

Функціональна насиченість: мелена кава чи ні

Більш прості та дешеві моделі можуть заварювати еспресо лише з використанням зернової кави. Складніші варіанти можуть готувати улюблені напої на основі меленої (наприклад, без кофеїну).

Автор nomidnomid 28.08.2020 в 08:29
0.0 из 5 // 0 кавомашина
Комментариев нет. Будь первым!
Оставляя комментарий на нашем сайте, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Пользователи, которые систематически нарушают правила, а также размещают спам — будут заблокированы!
avatar