Кім Кардаш'ян розповіла, як на неї напала кішка відомого дизайнера

ATinformLifeStyle 26.10.2023 в 13:42215Обсудить
Кім Кардаш'ян розповіла, як на неї напала кішка відомого дизайнера
Фото: скриншот
Зірка планувала взяти з собою улюблену кішку покійного модельєра Карла Лагерфельда Шупетт на Met Galа 2023.

Американська світська левиця Кім Кардаш'ян розповіла, як на неї напала кішка покійного німецько-французського модельєра Карла Лагерфельда. Про це повідомляє Daily Mail.

Зокрема, бізнесвумен хотіла взяти домашнього улюбленця на прізвисько Шупетт з собою на гала-вечір Met Gala, де темою 2023 року був дизайнер, який помер у 2019 році і залишив тварині 1,5 мільйона доларів у своєму заповіті.

Перед тим, як з'явитися з Шупетт на заході, Кім вирішила познайомитися з нею під час поїздки з дітьми до Парижа.

"Ми з синами приїхали до Парижа, щоб побачити гру Парі Сен-Жермен, і поки була там, у мене невелика зустріч із Шупетт, кішкою Карла Лагерфельда, тому що вона мала супроводжувати мене на Met Gala. Я вирішила провести з нею трохи часу, дізнатися її та подивитися, чи є у нас контакт", - розповіла вона.

Проте все склалося не дуже добре. Щоразу, коли Кім намагалася погладити кішку, та шипіла і навіть напала на неї. Після подібних вибриків пухнастої, знаменитість передумала брати ту на захід.

"Думаю, є багато факторів, які можуть викликати її негативну реакцію, особливо камери і люди. Навіть якщо вона боїться камер, а не мене, я не знаю, чи це справедливо стосовно Шупетт. Тому я дуже швидко зрозуміла, що, з Шупетт ми не рівня. Я вирішила, що не прийду з нею на Met Gala", - підсумувала Кардаш'ян.

Аватар Skibair Ирина Скиба / Skibair
Журналист ATinform

26.10.2023 в 13:42
0.0 из 5 // 0 кішка, лагерфельд, Кардаш'ян
Комментариев нет.
Войдите, чтобы оставить комментарий.