Крупні авіаційні навчання США та союзників стартували у Тихому океані

ATinformМир 09.02.2024 в 13:18300Обсудить
Крупні авіаційні навчання США та союзників стартували у Тихому океані
Фото: Getty Images
Щорічні навчання Cope North відбуваються на базі Андерсен на Гуамі.

У Тихому океані стартували авіаційні навчання США та союзників, у яких візьмуть участь понад 80 літаків. Центром навчань став острів Гуам. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Yonhap.

Щорічні навчання Cope North відбуваються на базі Андерсен на Гуамі. Повідомляється, що в них беруть участь понад 80 військових літаків та близько 3000 військовослужбовців із шести країн, включаючи США, Японію, Австралію, Францію та Канаду та Південну Корею.

У перший день коаліція з 33 літаків влаштувала "прогулянку на слонах", яка є щільним ладом літаків, що вирулюють у масовому порядку перед зльотом.

"Під час навчань ми прагнемо відпрацьовувати дії щодо розосередження бойових і мобільних військово-повітряних сил спільно з усіма шістьма країнами-учасницями. Наша мережа альянсів і партнерств залишається основою глобальної безпеки", - заявив підполковник Девід Оверстріт, член Індо-Тихоокеанського командування ВПС США.

У ході навчань, які триватимуть до 23 лютого, війська союзників візьмуть участь у тренуваннях медичної евакуації, навчаннях зі скидання особового складу та вантажів, а також проведуть спільні групові польоти.

Аватар Skibair Ирина Скиба / Skibair
Журналист ATinform

09.02.2024 в 13:18
0.0 из 5 // 0 авіаційні навчанн, США, Тихий Океан
Комментариев нет.
Войдите, чтобы оставить комментарий.