Орбан виступив проти початку переговорів про вступ України в ЄС

ATinformМир 10.11.2023 в 14:40205Обсудить
Орбан виступив проти початку переговорів про вступ України в ЄС
Фото: Global Look Press
ЗМІ зазначають що Угорщину нині розглядають як головну потенційну перешкоду на шляху вступу України в ЄС.

Європейський Союз не повинен починати переговори про членство з Україною. Про це заявив угорський прем'єр-міністр Віктор Орбан і додав, що це "чітка позиція" Угорщини, повідомляє видання Reuters.

"Переговори про членство не повинні починатися, це чітка позиція Угорщини", - стверджує голова угорського уряду

За його словами, Брюссель нібито "має борг перед Угорщиною".

"Я хотів би дуже ясно дати зрозуміти, що відмова Угорщини від початку переговорів з Україною про членство в ЄС не є предметом комерційної угоди... Це не може бути пов'язано з питанням про кошти, які Угорщина має право одержати", - заявив політик.

Зазначимо, що в середині грудня лідери країн Євросоюзу мають ухвалити рішення з рекомендації Комісії про запрошення Києва почати переговори про членство. Однак це рішення вимагає одностайності 27 членів блоку. Угорщину нині розглядають як головну потенційну перешкоду.

Зазначимо, що Угорщина протягом останнього часу "активізувалась" у питанні початку переговорів про вступ України до ЄС. Зокрема, керівник апарату прем’єр-міністра Угорщини Гергей Гуйяш заявив, що Угорщина не підтримує інтеграцію України до Європи, натомість рекомендує запропонувати Києву "привілейоване партнерство" з Європейським Союзом.

Аватар Skibair Ирина Скиба / Skibair
Журналист ATinform

10.11.2023 в 14:40
5.0 из 5 // 2 ЄС, орбан, Україна
Комментариев нет.
Войдите, чтобы оставить комментарий.