У Європу привезуть потужний китайський електрокар преміумкласу зі швидкою зарядкою (фото)

ATinformТехно 01.07.2024 в 20:19247Обсудить
У Європу привезуть потужний китайський електрокар преміумкласу зі швидкою зарядкою (фото)
Фото: скриншот
Новий Skywell Skyhome — великий представницький електромобіль із розкішним салоном. 617-сильний седан стартує до сотні за 3,5 с.

Китайський автовиробник Skywell розширить свою лінійку в Європі новою флагманською моделлю Skyhome. Авто з’явиться у Великій Британії та низці інших країн цього року. Про це повідомляє видання Autocar.

Новий Skywell Skyhome – велика модель представницького класу з обтічним дизайном. У нього піксельні діодні фари, а задні двері відкриваються проти руху. Ззаду встановлено висувний спойлер.

У салоні встановили кермо-штурвал, а на всю передню панель розтягнуто широкий дисплей. Мультимедійна система доповнена штучним інтелектом.

Також для задніх пасажирів доступні планшети і величезний телевізор, який ховається у стелі. До речі, на другому ряду – два окремих крісла.

Китайський електромобіль Skywell Skyhome оснащений повнопривідною 617-сильною установкою з двома моторами. Розгін до сотні займає 3,5 с.

Запас ходу поки не розкрили, проте відомо, що швидка зарядка дозволяє поповнити його на 490 км за 10 хв. Також є двонаправлена зарядка – можна живити електроприлади струмом потужністю до 100 кВт.

Аватар Skibair Ирина Скиба / Skibair
Журналист ATinform

01.07.2024 в 20:19
0.0 из 5 // 0 Skywell, електромобіль, Skywell Skyhome
Комментариев нет.
Войдите, чтобы оставить комментарий.