Барселону можуть понизити у класі — президент Ла Ліги

ATinformСпорт 26.09.2023 в 14:20163Обсудить
Барселону можуть понизити у класі — президент Ла Ліги
Фото: Getty Images
Хав'єр Тебас про можливі обмеження до каталонського клубу через корупційні скандали.

Барселону можуть суттєво покарати, через останні корупційні скандали пов'язані із командою. Про це повідомив керівник іспанського клубного футболу Хав'єр Тебас.

За словами функціонера, справа про виплати грошей каталонським клубом Енрікесу Негрейрі, може призвести навіть до пониження "синьо-гранатових" у класі.

"Сам факт спроби впливу - це злочин спортивної корупції. Цього достатньо, щоб порушити відповідну дисциплінарну справу. Санкції варіюються від попередження до пониження в класі. Пояснень потрібно давати набагато більше.

Чи призвело б це до виключення Барселони з Ла Ліги? Якщо суддя так скаже... то так. Це те, що вирішує суд, як він вчинив з Ельче кілька років тому. Єдине, що я можу - це засудити деякі факти, і я їх засуджую. Ембарго - це не моя відповідальність", - наводить слова Тебаса Sport.es.

Нагадаємо, навесні Барселона стала фігурантом скандалу у справі про виплати колишньому віце-президенту технічного суддівського комітету Енрікесу Негрейрі. Клуб звинувачують за статтею про корупцію в бізнесі.

Аватар Skibair Ирина Скиба / Skibair
Журналист ATinform

26.09.2023 в 14:20
0.0 из 5 // 0 Ла Ліга, Барселона
Комментариев нет.
Войдите, чтобы оставить комментарий.