Брітні Спірс постане перед судом

ATinformLifeStyle 11.10.2023 в 18:41256Обсудить
Брітні Спірс постане перед судом
Фото: instagram.com/britneyspears
Виконавицю зупинили і виписали штраф за водіння без прав і страховки, який вона має сплатити до 24 жовтня. В цей же день вона має з'явитися в суді.

Американську співачку Брітні Спірс оштрафував дорожній патруль Каліфорнії. Про це повідомляє Daily Mail.

Згідно з судовими документами, інцидент стався 10 вересня 2023 року, всього через місяць після того, як її колишній чоловік Сем Асгарі подав на розлучення.

Чому правоохоронці зупинили знаменитість невідомо, втім під час перевірки виявилося, що артистка була без посвідчення водія та страхового поліса. Тому 41-річній матері двох дітей присудили штраф у розмірі 1140 доларів, який вона повинна сплатити до 24 жовтня 2023 року, коли вона також має з'явитися до суду. Там Брітні має надати дійсне водійське посвідчення та показати страховку.

Однак дата суду збігається з датою виходу її мемуарів Жінка в мені. Тож, ймовірно, в залі суду з'явиться не сама Спірс, а її адвокат, адже вона не зобов'язана бути фізично присутньою на засіданні.

Це не вперше, коли співачці виписують штраф. Минулого року володарку Греммі затримали за перевищення швидкості, і 10 березня 2022 року була оштрафована за це правопорушення.

Аватар Skibair Ирина Скиба / Skibair
Журналист ATinform

11.10.2023 в 18:41
5.0 из 5 // 1 Суд, Брітні Спірс
Комментариев нет.
Войдите, чтобы оставить комментарий.