Для балістики. КНДР провела випробування нового ракетного двигуна

ATinformТехно 08.05.2024 в 21:41402Обсудить
Для балістики. КНДР провела випробування нового ракетного двигуна
Фото: Getty Images
Зазначається, що це випробування є очевидною ознакою того, що Північна Корея просуває розробку більш досконалих балістичних ракет великої дальності

Північна Корея, ймовірно, провела випробування нового рідинного ракетного двигуна наприкінці квітня, який можуть встановлювати балістичні ракети. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Kyodo.

У Центрі стратегічних та міжнародних досліджень США (CSIS) повідомили, що неоголошені випробування було проведено протягом четвертого тижня квітня на випробувальному стенді вертикального двигуна Юнсонг на космодромі Сохе.

Зазначається, що це випробування є очевидною ознакою того, що Північна Корея просуває розробку більш досконалих балістичних ракет великої дальності, космічних ракет-носіїв та супутників.

На знімках від 29 квітня, наданих CSIS, видно сліди згорілої рослинності біля випробувального стенду. У квітні CSIS, а також офіційні особи Південної Кореї заявили, що є деякі ознаки того, що Північна Корея може запустити свій другий шпигунський супутник до кінця місяця, але цього не сталося.

Аватар Skibair Ирина Скиба / Skibair
Журналист ATinform

08.05.2024 в 21:41
5.0 из 5 // 1 ракетний двигун, КНДР, Випробування
Комментариев нет.
Войдите, чтобы оставить комментарий.