Дубль Роналду приніс перемогу Аль-Насру в ЛЧ

ATinformСпорт 25.10.2023 в 12:42201Обсудить
Португальській футболіст провів чудовий поєдинок і приніс саудівському клубу чергову перемогу у турнірі.

Кріштіану Роналду продовжує забивати голи і приносити перемоги своєму Аль-Насру. Черговий відмінний поєдинок у виконанні зіркового португальця стався в азійській Лізі чемпіонів.

Саудівський клуб приймав у себе вдома Аль-Духаїль у рамках третього туру групового турніру. І саме Роналду став головним героєм зустрічі.

Спочатку на 25-й хвилині він виступив у ролі асистента для Андерсона Таліски, який відкрив рахунок у матчі. Після перерви Садіо Мане зробив рахунок 2:0 на користь саудівців, а потім Роналду створив справжній шедевр, пробивши з-за меж карного майданчика.

Пізніше португалець оформив дубль, завдяки чому Аль-Наср зумів переграти суперника з рахунком 4:3. Після трьох зіграних турів Аль-Наср лідер групи Е маючи 100% результат - 9 очок в активі.