Етикетки: магія першого враження в рекламі

ATinformСтатьи 29.02.2024 в 10:24408Обсудить
Етикетки: магія першого враження в рекламі
Ілюстрація / Світлина: з відкритих джерел
Етикетка виконує ряд дуже важливих функцій, що сприяють успішній рекламі вашого товару чи послуги.

Ви знаєте, що перше враження надзвичайно важливе, оскільки воно формує ваше ставлення, емоції, рішення та подальші дії. Цей ефект також визначає ваш вибір товарів чи послуг, які ви купуєте чи замовляєте. І що визначає перше враження про товар чи послугу? Ваша увага перш за все приділяється етикетці. Етикетка — це те, що ви бачите, коли розглядаєте товар на полиці, в інтернеті чи в руках. Етикетка — це те, що ви читаєте, коли ви хочете дізнатися більше про товар, його склад, властивості, переваги, виробника, ціну та інше. Етикетка — це також те, що ви відчуваєте, коли торкаєтеся, відкриваєте, використовуєте чи зберігаєте товар. Таким чином, можна сказати, що етикетка — це справжня магія першого враження в рекламі.

Які функції виконує етикетка

етикетки

Етикетка виконує ряд важливих функцій, що сприяють успішній рекламі вашого товару чи послуги. Ось декілька з них:

 1. Ідентифікаційна. Етикетка допомагає вам відрізняти ваш товар від інших, що пропонуються на ринку. Вона включає в себе такі елементи, як назва, логотип, бренд, торгова марка, код, штрих-код тощо, які роблять ваш товар унікальним і легко впізнаваним. Також, етикетка дозволяє вам розрізняти різні види, сорти, розміри, кольори, смаки чи аромати вашого товару, а це важливо для споживача.
 2. Інформаційна. Етикетка надає вашим потенційним клієнтам вичерпну інформацію про ваш товар. Це включає склад, властивості, переваги, виробника, ціну, термін придатності, умови зберігання, використання, утилізацію тощо. Також, вона допомагає вам відповідати на питання споживачів та збільшує їхню довіру до вашого товару.
 3. Переконавча. Етикетка допомагає переконати потенційних клієнтів у тому, що ваш товар кращий за інші на ринку. Сюди входять слогани, лозунги, цитати, відгуки, рейтинги, гарантії, акції, знижки, подарунки тощо. Ці елементи вражають клієнта і підсилюють переваги та вигоди вашого товару.
 4. Естетична. Етикетка сприяє привертанню уваги потенційних клієнтів до вашого товару завдяки привабливому та професійному дизайну.

Зображення, графіка, колір, шрифт, текстура, форма, розмір — усі ці елементи створюють перше враження та емоційний настрій. Також, етикетка допомагає вам враховувати смаки, стиль, моду, тренди чи культуру вашої аудиторії.

Як створити ефективну етикетку

 1. Виберіть тип. Етикетки можуть бути різних видів, залежно від способу їх нанесення на товар. Це може бути наклейка, яку клеять на поверхню товару, чи вкладка, вставлена в упаковку. Також є самоклеючі та звичайні етикетки, які можуть вимагати клею чи іншого способу фіксації. Обирайте тип етикетки, який відповідає вашому товару, його формі, розміру, матеріалу та упаковці.
 2. Виберіть розмір. Розмір етикеток може бути різним, від А7 до А4. Обирайте розмір, який відповідає вашому товару, його поверхні, упаковці, дизайну та іншим аспектам. Забезпечте те, щоб весь необхідний обсяг інформації помістився на етикетці, не перевантажуючи товар і не роблячи його незручним для використання чи зберігання.
 3. Виберіть дизайн. Етикетки повинні мати привабливий та професійний дизайн, який відповідає вашому бренду, повідомленню та аудиторії. Використовуйте чіткі та яскраві кольори, які привертають увагу та створюють позитивний настрій. Оберіть легко читабельний шрифт, який відповідає вашому стилю та тону. Забезпечте гармонію та баланс елементів, щоб не перевантажити етикетку та не відволікати від головної ідеї. Використовуйте зображення, графіку, колажі, комікси, анімацію, відео, QR-коди та інші елементи, які ефективно демонструють ваш товар і його переваги.

  етикетки

 4. Виберіть текст. Текст етикеток повинен бути коротким та інформативним, щоб передати ваше повідомлення, переваги та вигоди для клієнтів. Використовуйте прості та зрозумілі слова, щоб уникнути непорозумінь чи сумнівів. Підтримуйте активний та позитивний тон, який стимулює до дії. Використовуйте заголовки та підзаголовки, які привертають увагу та висловлюють головну ідею. Оптимізуйте текст для підвищення SEO та релевантності етикетки.
 5. Виберіть дію. Етикетки повинні містити чіткий та потужний заклик до дії, який підштовхує вашу аудиторію до необхідної реакції. Використовуйте дієслова та іменники, які вказують, що ви хочете, щоб ваші клієнти зробили, такі як "замовити", "купити", "зареєструватися", "зателефонувати", "відвідати", "підписатися", "завантажити" і т.д. Вибирайте терміни та умови, які створюють почуття терміновості та необхідності, наприклад, "тільки сьогодні", "обмежена пропозиція", "не пропустіть", "дійте зараз" і т.д.

На етикетці вказуйте контактні дані та ресурси, які допоможуть вашим клієнтам зв'язатися з вами або отримати додаткову інформацію, такі як номер телефону, електронна адреса, веб-сайт, соціальні мережі, QR-коди тощо. Це створить додаткові можливості для взаємодії та залучення вашої цільової аудиторії.

Де замовити друк етикеток

Якщо ви шукаєте друкарню, яка зможе виконати ваше замовлення на друк етикеток з високою якістю, ефективно та за доступною ціною, ми рекомендуємо обрати друкарню Успіх Принт. Це фахівець у сфері друку рекламного матеріалу, включаючи етикетки, афіші, буклети, флаєри, візитки, каталоги та інше.

Аватар nomid Дмитрий Вовчок / nomid
Главред ATinform

29.02.2024 в 10:24
5.0 из 5 // 3 етикетки, поліграфія
Комментариев нет.
Войдите, чтобы оставить комментарий.