Ферстаппен переміг на Гран-прі США

ATinformСпорт 23.10.2023 в 18:37279Обсудить
Триразовий чемпіон світу завоював свій 50-тий титул у «королівських перегонах» в кар'єрі.

Стайня Ред Булл та її пілот Макс Ферстаппен повністю домінують у Формулі-1 сезону 2023 року. Нагадаємо, що представник Нідерландів вже виграв чемпіонський титул.

Вже у ранзі чемпіона Ферстаппен виграв на Гран-прі США, яке пройшло в американському Остіні на Трасі Америк. Для 26-річного гонщика дана перемога стала вже 50-ю в кар'єрі. За цим показником він посідає п'яте місце, відстаючи від легендарного Алена Проста всього на одну перемогу. Макс став лише п'ятим пілотом в історії Формули 1, кому підкорилася ця планка.

Зазначимо, що друге та третє місце на Гран-прі США посіли Льюїс Гемілтон і Шарль Леклер. Утім пізніше стало відомо, що їх обох дискваліфіковано. У результаті інспекції виявилося, що планки під днищем їхніх болідів тонші за встановлену норму. Ландо Норріс став другим, а Карлос Сайнс третім.