Ізраїль планує створити у Газі новий режим безпеки після ліквідації ХАМАС

ATinformМир 20.10.2023 в 19:36157Обсудить
Ізраїль планує створити у Газі новий режим безпеки після ліквідації ХАМАС
Фото: EPA/UPG
Міністр оборони Ізраїлю Йоав Галлант зазначив, що війна матиме три головні фази, остання з яких - створення у Газі нового режиму безпеки

Після ліквідації угруповання ХАМАС Ізраїль планує шукати можливості для створення нового режиму безпеки у секторі Гази. Про це заявив міністр оборони Ізраїлю Йоав Галлант під час виступу на засіданні Комітету Кнесету з закордонних справ та оборони у Тель-Авіві. Про це повідомляє The Times of Israel.

За словами Галланта, війна матиме три головні фази.

"Ми знаходимося на першому етапі, на якому відбувається військова кампанія з (повітряними ударами. - Ред.), а потім з (наземними. - Ред.) маневрами з метою знищення бойовиків та пошкодження інфраструктури, щоб перемогти та знищити ХАМАС", - зазначив він.

Як заявив Галлант, на другому етапі бойові дії будуть продовжені, але з меншою інтенсивністю, оскільки війська працюватимуть над "усуненням осередків опору".

"Третім кроком буде створення нового режиму безпеки у секторі Гази, зняття відповідальності Ізраїлю за повсякденне життя в Газі та створення нової реальності безпеки для громадян Ізраїлю та мешканців району, що оточує Газу", - сказав міністр оборони Ізраїлю.

Аватар Skibair Ирина Скиба / Skibair
Журналист ATinform

20.10.2023 в 19:36
2.0 из 5 // 1 ізраїль, газа, хамас
Комментариев нет.
Войдите, чтобы оставить комментарий.