Ізраїлю доведеться звільнити більше палестинських ув'язнених, — Байден

ATinformМир 14.02.2024 в 11:37217Обсудить
Ізраїлю доведеться звільнити більше палестинських ув'язнених, — Байден
Фото: Getty Images
За словами Байдена в рамках будь-якої нової угоди із заручниками Ізраїлю, можливо, доведеться звільняти більше палестинських ув'язнених

Президент США Джо Байден сказав прем'єр-міністру Ізраїлю Біньяміну Нетаньяху, що, можливо, доведеться звільняти більше палестинських в'язнів. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на AXIOS.

За словами Байдена в рамках будь-якої нової угоди із заручниками Ізраїлю, можливо, доведеться звільняти більше палестинських ув'язнених за кожного звільненого заручника, ніж це було під час попередньої паузи в бойових діях у Газі, повідомили дві офіційні особи США та Ізраїлю.

Кількість палестинських ув'язнених, яких ХАМАС вимагає від Ізраїлю звільнити у рамках нової угоди із заручниками, є головним питанням у непрямих переговорах між сторонами.

Нетаньяху сказав Байдену під час їхньої телефонної розмови в неділю, що "на відміну від деяких повідомлень в ізраїльській пресі", він дійсно хоче укласти нову угоду із заручниками. Але він наголосив, що це має бути угода, яка може бути схвалена ізраїльським кабінетом міністрів, заявили офіційні особи США та Ізраїлю.

Нетаньяху сказав, що пропозиція, з якою США, Ізраїль, Катар та Єгипет погодилися в Парижі два тижні тому, була "дуже щедрою", тому що Ізраїль погодився на більш ніж у 10 разів більше днів для паузи в бойових діях, ніж у початковій. частини попередньої угоди про заручників. Пропозиція Парижа включає шеститижневу паузу у бойових діях в обмін на звільнення приблизно 40 заручників у рамках першого етапу операції.

Аватар Skibair Ирина Скиба / Skibair
Журналист ATinform

14.02.2024 в 11:37
0.0 из 5 // 0 байден, ізраїль
Комментариев нет.
Войдите, чтобы оставить комментарий.