Кисень і зволоження: силікон-гідрогелеві лінзи

ATinformСтатьи 08.02.2024 в 12:09477Обсудить
Кисень і зволоження: силікон-гідрогелеві лінзи
Ілюстрація / Світлина: з відкритих джерел
Вибір контактних лінз, які добре пропускають кисень і забезпечують зволоження, допомагає підтримувати здоров'я очей та забезпечує комфорт.

Важливість того, щоб контактні лінзи пропускали кисень і забезпечували зволоження ока, пов'язана з фізіологією і здоров'ям очей.

контактні лінзи

Вентиляція ока

 • Кришталик отримує кисень безпосередньо з повітря та сльозового шару.
 • Коли людина використовує контактні лінзи, це може перешкоджати проникненню кисню.
 • Контактні лінзи, які добре пропускають кисень, допомагають утримувати здоров'я очей, зменшуючи ризик виникнення захворювань і ускладнення.
 • Сучасні матеріали для контактних лінз розроблені так, щоб ефективно пропускати кисень і забезпечувати необхідну вентиляцію для очей.

контактні лінзи

Зволоження ока

 • Зволоження є ключовим для комфортного носіння контактних лінз. Вологість допомагає уникати відчуття сухості та дискомфорту.
 • Лінзи, які забезпечують зволоження, легше ковзають по поверхні повік під час моргання та рухів очей.

Сухі очі можуть призвести до подразнень, почервоніння та інших проблем. Зволожені КЛ запобігають цим неприємностям.

контактні лінзи

Враховуючи ці аспекти, вибір контактних лінз, які добре пропускають кисень і забезпечують зволоження, допомагає підтримувати здоров'я очей та забезпечує комфорт при їх використанні. Це особливо важливо для тих, хто використовує їх на тривалий період часу протягом дня.

В даному аспекті на особливу увагу заслуговують КЛ компанії Соленте, їх можна замовити онлайн в інтернет-оптиці Київлінза: https://kyivlinza.ua/catalog/kontaktnye-linzy/na-1-mesyac-solente/

контактні лінзи Solente

Контактні лінзи Solente

КЛ Соленте, виготовлені із силікон-гідрогелю, володіють цими важливими критеріями, які роблять їх популярним і сучасним вибором для корекції зору.

 • Пропускання кисню. Силікон-гідрогельні лінзи добре пропускають кисень через свою структуру, що дозволяє очам отримувати достатню кількість кисню, навіть при носінні лінз протягом тривалого часу.
 • Зволоження. Матеріал допомагає зберігати вологу на поверхні лінзи, що важливо для зменшення сухості та неприємних відчуттів.
 • Комфорт. Завдяки спроможності пропускати більше кисню та зберігати вологу, силікон-гідрогельні лінзи можуть забезпечити вищий рівень комфорту для очей, особливо під час тривалого носіння.
 • Довгий термін носіння. Деякі силікон-гідрогельні лінзи затверджені для неперервного носіння протягом кількох днів, що дає можливість їх використовувати без видалення на ніч.
 • Корекція різних дефектів зору. Вони доступні в різних параметрах та діоптріях, включаючи ті, які призначені для корекції астигматизму та далекозорості.

Важливо враховувати, що вибір лінз повинен здійснюватися під наглядом лікаря-офтальмолога, який зможе порадити оптимальну модель для конкретних потреб і здоров'я очей окремо взятої людини.

Аватар nomid Дмитрий Вовчок / nomid
Главред ATinform

08.02.2024 в 12:09
5.0 из 5 // 1 контактні лінзи, лінзи
Комментариев нет.
Войдите, чтобы оставить комментарий.