Міненерго повідомило про відключення мереж

Міненерго повідомило про відключення мереж
Иллюстрация / Фото: из открытых источников
Через пошкодження на території Молдови відключалася міждержавна повітряна лінія 110 кВ у Вінницькій області.

У низці регіонів України відключалися повітряні лінії електропередачі. А через пошкодження на території Молдови без світла залишалися тисячі споживачів у Вінницькій області. Про це повідомляє Міненерго у понеділок, 28 серпня.

Вказано, що за вихідні відразу кілька разів вимикалися повітряні лінії компанії Укренерго. Через пошкодження виведено в ремонт повітряну лінію 330 кВ у Сумській області, яка перебувала у резерві. Вимикалися також лінії 330 кВ та 400 кВ у Львівській та Закарпатській області.

Також через пошкодження на території Молдови короткостроково відключалася міждержавна повітряна лінія 110 кВ у Вінницькій області. Через це знеструмлювалися більше 11 тисяч споживачів у Могилів-Подільському районі.

Через новий російський обстріл на Донеччині було пошкоджено газопровід, що вплинуло на генерацію електроенергії.

У Чернігівській області через ворожий обстріл було знеструмлено 10 населених пунктів. У Харківській області обстрілами пошкоджено газопровід, через це припинено газопостачання частині абонентів. Там тривають відновлювальні роботи.

Через попередні обстріли знеструмлена частина споживачів у  Запорізькій, Сумській, Херсонській, Харківській областях. Ремонтні бригади працюють там, де це дозволяє безпекова ситуація.

Також у Міненерго нагадують, що зараз в Україні триває масштабна ремонтна кампанія на об’єктах генерації – теплової, гідро- та атомної.

Нагадаємо, енергоспоживання в Україні на найвищому рівні за літо. Країна вже три доби поспіль залучає аварійну допомогу від енергосистем Румунії та Польщі.

А раніше в Україні зафіксували новий рекорд споживання електроенергії для вихідного дня. Дією захисту вимикались високовольтні лінії в Запорізькій, Дніпропетровській, Чернігівській областях.

Аватар nomid Дмитрий Вовчок / nomid
Главред ATinform

28.08.2023 в 11:58
5.0 из 5 // 1 Міненерго
Комментариев нет.
Войдите, чтобы оставить комментарий.