На війні як на війні: потрібні речі для військових

ATinformСтатьи 18.08.2023 в 18:461617Обсудить
На війні як на війні: потрібні речі для військових
Ілюстрація / Світлина: з відкритих джерел
У статті розкажемо про такий важливий вид військового спорядження, як каремат та тактичні окуляри.

Поговоримо про такий важливий вид військового спорядження, як каремат. Каремат військовий — це не туристичний килимок, це виріб, який розроблюється спеціально для певних умов. Але як же ж каремат військовий потрібен бійцям! Бо той невеличкий комфорт, які вони можуть собі дозволити, великою мірою залежить від нього.

Військові каремати класифікуються за призначенням та можуть бути як для сидіння, так і для використання лежачи. Крім того, важливі такі властивості, як товщина, кількість шарів, здатність не пропускати вологу та зберігати тепло. Військовий каремат має бути легким в транспортуванні, для чого передбаченні стяжки та інші технічні елементи, в тому числі й чохол для транспортування.

Теплоізоляційні властивості військового каремату вкрай важливі для комфорту та здоров’я. Також каремат захищає від травмування на твердій поверхні під час сидіння чи лежання, особливо коли треба швидко підвестися.

Чохол каремату має спеціальні кріплення за системою Molle для з’єднання з іншою екіпіровкою, РПС чи ременем. Важливим є й те, що військовий каремат повністю зливається з екіпіровкою.

каремат

Тактичні окуляри: очі військових

Технічні можливості тактичних окулярів різноманітні. Вони вирізняються:

  • Кольором лінз (це може бути сірий колір, жовтий, прозорий).
  • Матеріалом лінз — полікарбонат або скло.
  • Типом лінз (віддзеркалюючі, вітринні, розсіюючі).
  • Покриттям. Воно може зупиняти відблискування, створювати додатковий захист та інше).
  • Ширина та товщина лінз.
  • Особливості оправи, довжина дужок.
  • Інші фактори.

Тактичні окуляри дуже специфічний виріб, до вибору якого треба ставитися із всією відповідальністю. Тактичні окуляри слугують не тільки для комфорту, але й для безпеки, тому мають відповідати ситуації, що складається навкруги.

Такі тактичні вироби можна купувати тільки у воєнторзі. Компетентні продавці допоможуть визначитися за усіма критеріями. Найбільший асортимент тактичних окулярів надає онлайн військторг. Всі окуляри детально описано, можливе порівняння характеристик, наявність найбільш повна, а менеджери фахові. Швидка доставка робить покупку зручною, а ціни, які в онлайн магазинах нижче за міські, — вигідною.

тактичні окуляри

Тактичні окуляри купують не тільки військові, але й рибалки, мисливці, спортсмени. Для кожного з таких видів діяльності будуть свої моделі із своїми особливостями. Враховується також розмір та форма оправи.

В будь-якому випадку крім спеціальних функцій тактичні окуляри мають добре захищати очі від потрапляння пилу, піску, пуху, вони мають добре пропускати світло, бути надійними та міцними, аби протистояти механічним впливам.

Волога, до речі, не має міняти властивості окулярів, огляд має залишатися повним за будь-яких умов. Спеціальні моделі створені для використання вночі. Тож, звертайтеся до фахівців, адже навіть якщо ви знаєте, які саме тактичні окуляри вам треба, можете не врахувати якийсь важливий момент.

Аватар nomid Дмитрий Вовчок / nomid
Главред ATinform

18.08.2023 в 18:46
4.9 из 5 // 17 каремат, тактичні окуляри
Комментариев нет.
Войдите, чтобы оставить комментарий.