Помер найвищий пес у світі

ATinformLifeStyle 15.09.2023 в 13:35188Обсудить
Помер найвищий пес у світі
Фото: guinnessworldrecords.com
Собака на прізвисько Зевс побив світовий рекорд Гіннеса у 2022 році. Під час офіційного вимірювання він був зростом 1,046 м.

У США помер один з найбільших в світі псів, німецький дог на прізвисько Зевс. Про це повідомляється на особистій сторінці тварини в Instagram.

Відомо, що домашній улюбленець помер у віці трьох років після боротьби з остеосаркомою (рак кісток).

Онкологію йому діагностували наприкінці літа, а операцію з ампутації передньої лапи зробили на початку вересня, однак через декілька днів сім'ї повідомили, що Зевсу стало зле.

"Вони помітили, що він не хоче їсти, і він був більш млявим. Минулої ночі у нього була незначна температура. У нього також трохи синя ділянка навколо рота. Зробили аналіз крові та рентген грудей. Вони виявили, що у нього аспіраційна пневмонія, а це означає, що у нього рідина та бактерії в легенях. Він буде в лікарні ще мінімум декілька днів", - сказала власниця пса.

Родина просила підписників молитися за швидке одужання собаки. Але, Зевс не зміг побороти захворювання.

"Мій Зевзі пішов. Йому більше не боляче. Мама щосекунди тримала його за голову і чухала вуха. Його дуже, дуже любили. За короткий час він прожив велике життя. Його лікарі випробували абсолютно все, але він був занадто хворий", - написала господарка.

Аватар Skibair Ирина Скиба / Skibair
Журналист ATinform

15.09.2023 в 13:35
0.0 из 5 // 0 рекорд Гіннеса, Зевс, собака
Комментариев нет.
Войдите, чтобы оставить комментарий.