Популярні різновидності ванн

ATinformСтатьи 10.10.2023 в 18:51393Обсудить
Популярні різновидності ванн
Ілюстрація / Світлина: з відкритих джерел
У матеріалі розглянемо популярні різновидності цієї сантехніки та дізнаємося, які з них користуються найбільшим попитом.

Ванна — це один із найважливіших елементів сантехніки, який впливає на комфорт оселі, виконання санітарно-гігієнічних процедур та відпочинок людини. Звичайно, основні функції ванни може замінити душ, але якщо ви любите релаксувати та ніжитися в теплій воді, тоді без неї ніяк. Сучасний ринок пропонує величезний вибір ванн різних форм, матеріалів та функціональних характеристик. Розглянемо популярні різновидності цієї сантехніки та дізнаємося, які з них користуються найбільшим попитом.

Вільностоячі

Вільностоячі моделі є елегантним та стильним рішенням для ванних кімнат. Вони можуть мати різні форми — круглі, овальні, прямокутні, що дозволяє вибрати оптимальний варіант для будь-якого інтер'єру. Ця сантехніка виготовляються з акрилу, металу чи чавуну, що дозволяє забезпечити високу якість та тривалість експлуатації.

вільностояча ванна

З гідромасажем

Ванни з гідромасажними системами набули великої популярності завдяки своїм корисним властивостям для здоров'я та релаксації. Вони оснащені джерелами гідродинамічного масажу, які допомагають знімати напругу м'язів, поліпшують кровообіг та загалом сприяють відновленню організму. Часто ця сантехніка є незамінною в процесі реабілітації людини після перенесених травм, хвороб та операцій.

ванна з гідромасажем

Кутові

Кутові ванни є ідеальним варіантом для ванних кімнат з обмеженим простором. Вони ефективно використовують кут приміщення, забезпечуючи максимальний комфорт та зручність.

Ці ванни можуть виготовлятися з різних матеріалів, але частіше за все тут виробники використовують акрил та сталь.

Вбудовані

Вбудовані ванни є класичним та популярним варіантом. Вони вбудовуються в нішу або підстінний каркас, і їхня поверхня може бути викрита або облицьована плиткою. Цей тип ідеально вписується в будь-який інтер'єр та надає ванній кімнаті стильний вигляд.

вбудована ванна

Кожен з вищезгаданих типів ванн має свої унікальні переваги та підходить для різних приміщень. Вибір залежить від індивідуальних смаків, розмірів ванної кімнати та бюджету.

Важливо обирати сантехніку, яка відповідає всім вимогам комфорту та естетики, щоб створити ідеальну атмосферу для релаксу та догляду за собою. А ще, не слід економити, краще придбати виріб відомого виробника, перевіреного часом бренду, асортимент якого складається із високоякісної продукції. Такі ванни можна замовити онлайн, завітавши на сайт інтернет-магазину сантехніки САНТЕХШАРА: https://www.santechshara.ua/santehnika/vanni/.

Аватар nomid Дмитрий Вовчок / nomid
Главред ATinform

10.10.2023 в 18:51
5.0 из 5 // 2 ванна
Комментариев нет.
Войдите, чтобы оставить комментарий.