Промоутер поділився планами Дюбуа на наступний рік

ATinformСпорт 27.12.2023 в 13:45276Обсудить
Промоутер поділився планами Дюбуа на наступний рік
Фото: Getty Images
Британський боксер успішно повернувся після поразки від Олександра Усика і планує повернутися до чемпіонського бою.

Даніель Дюбуа повернувся і тепер матиме кілька великих боїв у наступному році. Про це заявив Френк Воррен, промоутер британського суперважковаговика.

Функціонер визнав, що його підопічному було важко після поразки від Олександра Усика, утім перемога над американцем Міллером стала своєрідною спокутою за дострокову поразку від українця.

"Він знову у великій грі. Тепер ми очікуємо кілька великих боїв наступного року. У нього може бути гарна перерва на Різдво, тому що пам'ятайте, що він провів один за одним тренувальні збори до важливих боїв. Очевидно, попередній з них був за титул чемпіона світу, а цей став своєрідною спокутою, йому довелося дуже багато працювати.

Це був справді важкий бій проти конкурентоспроможного хлопця, який також дуже розумний і вміє влучати. Я маю на увазі, що Міллер скинув на нього кілька бомб, якими зазвичай вбиває суперників. Даніель вистояв - в кінці він, очевидно, впорався і зробив те, що мав зробити.

Як на мене, він довів неправоту всіх, хто сумнівається. Він зробив те, що мав зробити, бо йому довелося доводити. Йому довелося глибоко копати проти хлопця, про якого переважно думали, що він має бути побитий. Тож знімаю капелюх, він зробив свою справу", - цитує Воррена Boxing Scene.

Аватар Skibair Ирина Скиба / Skibair
Журналист ATinform

27.12.2023 в 13:45
5.0 из 5 // 2 Дюбуа, Воррен
Комментариев нет.
Войдите, чтобы оставить комментарий.