Rda: особливості та функціонал

ATinformСтатьи 21.12.2023 в 20:28374Обсудить
Rda: особливості та функціонал
Ілюстрація / Світлина: з відкритих джерел
RDA — це відмінний вибір для ентузіастів вейпінгу, які цінують технічну креативність та індивідуальний підхід до вейп-пристроїв.

RDA (Rebuildable Dripping Atomizer або атомайзер для крапельного використання) — це вид вейп-атомайзера, який вирізняється своєю особливою конструкцією та функціональністю. Основна ідея RDA полягає у можливості власноручно створювати та установлювати оптимальний опір обмотки, а також випарювати е-рідину безпосередньо на нагрівальний елемент.

Особливості RDA:

  1. Відсутність бака для рідини. RDA не має резервуару для е-рідини, як у звичайних бакових атомайзерах. Замість цього, вона використовує лише нікелевий, нержавіючий чи канталевий провід для створення обмотки, на якій буде розпилятися рідина.
  2. Крапельне використання. Користувач крапельно наносить е-рідину безпосередньо на ватний матеріал, який намотаний на нагрівальний елемент. Це дозволяє отримати насичений смак та інтенсивні хмари пари.
  3. Можливість регулювання обмотки. RDA дозволяє вам самостійно створювати обмотки, встановлювати їх на атомайзер та визначати оптимальний опір для ваших потреб.
  4. Великі хмари пари та насичений смак. Завдяки прямому контакту ватного матеріалу з нагрівальним елементом і відсутності додаткового бака, RDA забезпечує інтенсивний смак та густі хмари пари.

RDA використовується для тих, хто шукає максимальний контроль над своїм вейп-досвідом, власноруч створюючи обмотки та налаштовуючи атомайзер під власні уподобання.

Це відмінний вибір для ентузіастів вейпінгу, які цінують технічну креативність та індивідуальний підхід до вейп-пристроїв.

Дріп-атомайзер Subzero Competition RDA 24 мідний

Види та переваги RDA

Існує кілька видів атомайзерів для крапельного використання (RDA), які відрізняються конструкцією та функціоналом:

  1. Dripper (дріпер): зазвичай, це найпростіший тип RDA. Має базову конструкцію без багатьох регулювальних функцій, що робить його ідеальним для початківців.
  2. Genesis RDA: цей тип має стійку і бак, що дозволяє використовувати додатковий резервуар для е-рідини. Зазвичай має довший дрип-тип та сталеву сітку або фільм як підкладку.
  3. Bottom Feed RDA (BF RDA або Squonk RDA): ці атомайзери мають порожній центральний штифт, який дозволяє підведення е-рідини з фляжки безпосередньо на ватний матеріал. Вони часто використовуються в сполученні з модами Squonk.

Щодо походження, концепція RDA виникла з потреби вейперів у більш індивідуальному та налаштованому вейп-досвіді. Цей підхід став популярним в спільноті вейпінгу завдяки його здатності надавати насичений смак та густі хмари пари. Перші RDA були простими, але з часом розробники додавали нові функції, такі як регульована вентиляція, системи замочування вати та інші поліпшення.

RDA

Переваги RDA включають:

  • Інтенсивний смак: безпосередній контакт ватного матеріалу зі спіраллю дозволяє отримати насичений смак е-рідини.
  • Густі хмари пари: велика поверхня обмотки та безпосередній доступ до нагрівального елемента дозволяють створювати великі об'єми пари.
  • Індивідуальний контроль: користувачі можуть створювати власні обмотки та вибирати оптимальний опір для власних потреб.

Важливо відзначити, що використання RDA вимагає певного рівня досвіду та знань у вейпінгу для безпечного та правильного використання.

Аватар nomid Дмитрий Вовчок / nomid
Главред ATinform

21.12.2023 в 20:28
5.0 из 5 // 1 атомайзер, вейпінг, RDA
Комментариев нет.
Войдите, чтобы оставить комментарий.