Режисер фільму Барбі Грета Гервіг вийшла заміж

ATinformLifeStyle 20.12.2023 в 19:13219Обсудить
Режисер фільму Барбі Грета Гервіг вийшла заміж
Фото: Getty Images
Зіркова пара почала зустрічатися у 2011 році, а у 2020 вони заручилися. У них є двоє синів.

Режисер популярного фільму Барбі Грета Гервіг вийшла заміж за свого коханого, кінодіяча Ноа Баумбаха після 12 років стосунків. Про це повідомляє People.

За словами джерела, вони одружилися в нью-йоркській мерії. Вона була одягнена у приголомшливій білій спідниці та піджаку.

Відомо, що пара вперше зустрілася під час зйомок фільму Грінберг 2010 року і почала зустрічатися в 2011 році. Кінодіячі виховують двох синів: чотирирічного Гарольда та дев'ятимісячного малюка, ім'я якого не відоме.

"Я думаю, що це задоволення від написання для нас полягає в тому, що воно пронизує все наше життя. Я показую їй уривок свого фільму, а потім за кілька місяців я дивлюся її фільм. Я не хочу здаватися жахливо щасливим, але це справді чудово спостерігати, як хтось, кого ти любиш, робить щось і любить те, що любиш і ти", - розповів про свої почуття Ноа Баумбах.

У 2020 році Грета та Ноа були номіновані на Оскар. Баумбах був номінований за найкращу картину та найкращий оригінальний сценарій за фільм Шлюбна історія, а Гервіг - за найкращий адаптований сценарій до фільму Маленькі жінки, який вона зрежисерувала. Подружжя також виступило авторами сценарію до фільму Барбі, який став найкасовішим фільмом року, заробивши 1,3 мільярда доларів у світовому прокаті та отримав номінацію на Золотий глобус.

Аватар Skibair Ирина Скиба / Skibair
Журналист ATinform

20.12.2023 в 19:13
0.0 из 5 // 0 Грета Гервіг, Барбі, весілля
Комментариев нет.
Войдите, чтобы оставить комментарий.