Рой Джонс оцінив зрив бою Усика з Ф'юрі

ATinformСпорт 05.02.2024 в 17:18129Обсудить
Рой Джонс оцінив зрив бою Усика з Ф'юрі
Фото: Getty Images
Легендарний у минулому американський боксер вважає, що така подія більше вплине на українця.

Зрив поєдинку за звання абсолютного чемпіона світу з боксу на руку Тайсону Ф'юрі і більше зашкодить Олександрові Усику. Так вважає легендарний американський боксер Рой Джонс.

На його думку, українець більше прагне цього поєдинку, адже хоче увійти в історію боксу.

"Безумовно, це великий удар. Особливо для Усика, тому що він бачив у цьому поєдинку можливість стати світовою сенсацією. А зробити це він може, тільки перемігши Тайсона Ф'юрі. Тож цей бій важливіший для Усика, ніж для Ф'юрі.

Тайсон уже став світовою сенсацією. Він двічі побив Вайлдера, переміг Кличка. Ф'юрі перемагав усіх, тому він король суперважкого дивізіону, фігура світового масштабу. Усик же виступав у першій важкій вазі, яка, як правило, не є найпрестижнішим дивізіоном. Тому він шукає можливість, щоб досягти статусу суперзірки та очолити рейтинг pound-for-pound.

Наприклад, Теренсу Кроуфорду довелося чекати до 35 років, щоб отримати суперника, з яким він підтвердив свій справжній статус бійця pound-for-pound. Тепер Усик мав отримати опонента, який підтвердив би його статус бійця pound-for-pound, але бій зірвався", - заявив Рой Джонс в інтерв'ю IFL TV.

Нагадаємо, поєдинок Усика з Ф'юрі, який мав відбутися 17 лютого, відкладено через розсічення, яке Тайсон отримав у спарингу з Агроном Смакічі. Тепер боксери мають зустрітися у середині травня.

 

Аватар Skibair Ирина Скиба / Skibair
Журналист ATinform

05.02.2024 в 17:18
0.0 из 5 // 0 джонс, Ф'юрі, усик
Комментариев нет.
Войдите, чтобы оставить комментарий.