Росія й Індія проводять спільні військово-морські навчання

ATinformМир 21.11.2023 в 17:41175Обсудить
Росія й Індія проводять спільні військово-морські навчання
Фото: кадр из видео
Моряки двох країн здійснюють спільне маневрування у складі різних строїв, проводять тренування з протиповітряної оборони та зв'язку.

У Бенгальській затоці відбуваються російсько-індійські військово-морські навчання, Про це повідомила прес-служба Тихоокеанського флоту.

"Моряки двох країн здійснюють спільне маневрування у складі різних строїв, проводять тренування з протиповітряної оборони та зв'язку. На практиці планується відпрацювати поповнення запасів на ходу, сумлінне застосування палубних вертольотів", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що з російської сторони в навчаннях задіяні великий протичовновий корабель Адмірал Трібуц і середній морський танкер Печенга Тихоокеанського флоту, а від військово-морських сил Індії - есмінець Ранвіджай, корвет Кілтан, а також літаки та гелікоптери.

Зазначається, що мета навчань - "всебічний розвиток і зміцнення співробітництва у військово-морській області між Росією та Індією, спільна протидія глобальним загрозам та забезпечення безпеки цивільного судноплавства в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні".

Навчання триватимуть до 22 листопада. 

Аватар Skibair Ирина Скиба / Skibair
Журналист ATinform

21.11.2023 в 17:41
0.0 из 5 // 0 Індія, Росія, військово-морські навчання
Комментариев нет.
Войдите, чтобы оставить комментарий.