ШІ-бот «балотується» на посаду мера у Вайомінгу

ATinformТехно 13.06.2024 в 13:36227Обсудить
ШІ-бот «балотується» на посаду мера у Вайомінгу
Фото: Unsplash
Віктор Міллер вважає, що VIC має кращі ідеї та розуміється на законах краще, ніж багато людей в уряді

Віктор Міллер, кандидат в мери міста Шаєнн, штат Вайомінг, планує, що в разі обрання містом керуватиме інтелектуальний чат-бот з назвою VIC (Віртуальний інтегрований громадянин). Про це повідомляє Wired.

Він стверджує, що VIC має кращі ідеї та розуміється на законах краще, ніж багато людей в уряді. Міллер сам описує себе як "м'ясну маріонетку" бота, який виконуватиме рутинні обов'язки мера, такі як відвідування засідань і підписання документів.

Однак, питання про те, чи може VIC балотуватися на посаду мера, досі залишається відкритим. Технічно VIC не має права балотуватися, але Міллер заявляє, що його ім'я фактично присутнє у виборчому бюлетені через документи кандидата, подані до штату.

Під час реєстрації своєї кандидатури, Міллер хотів використати лише ім'я VIC, але правила вимагали вказати повне ім'я, тому він записав "Віктор Міллер" і стверджує, що більшість людей знає його саме як "Віка". Після цього Міллер розповів тоді ще безіменному боту, що придумав йому ім'я VIC – Virtual Integrated Citizen.

Представник секретаріату штату Вайомінг підтвердив, що бот не може брати участь в виборах, оскільки це забороняє законодавство. 

Аватар Skibair Ирина Скиба / Skibair
Журналист ATinform

13.06.2024 в 13:36
0.0 из 5 // 0 Вайомінг, ШІ-бот, мер
Комментариев нет.
Войдите, чтобы оставить комментарий.