Шмигаль назвав наступний крок для членства України в ЄС

Шмигаль назвав наступний крок для членства України в ЄС
Фото: Офис президента
За його словами, Україна буде повністю відповідати критеріям членства в ЄС максимально швидко

Наступний крок для членства України в Європейському союзі має стати невідкладне фактичне започаткування переговорів. Про це заявив премʼєр-міністр України Денис Шмигаль, повідомляє РБК-Україна з посиланням на спільну прес-конференцію з головою дипломатії ЄС Жозепом Боррелем.

"Рішення Європейської ради в грудні 2023 року щодо відкриття переговорів про вступ України в ЄС стало історичним кроком. І зараз важливо не зупинятися. Тому ми вітаємо рішення почати підготовку переговорної рамки Єврокомісії та провести офіційний скринінг нашого законодавства на відповідність європейському", - заявив він.

Шмигаль додав, що наступним кроком у цьому напрямку має стати невідкладне фактичне започаткування переговорів щодо членства України в ЄС.

"Ми зробимо все, аби м’яч не затримувався на українській стороні поля. Ми проводимо необхідні зміни, змінюємо наші інституції, імплементуємо європейські норми та практики", - заявив премʼєр.

За його словами, Україна буде повністю відповідати критеріям членства в ЄС максимально швидко.

"Ми знаємо, що це амбітно, але за останні 2 роки Україна довела, що "неможливе можливо. Тож наше членство в ЄС ми розглядаємо не як далеку перспективу, а як набір кроків, які ми здатні виконати в найближчі роки", - додав він.

Аватар Skibair Ирина Скиба / Skibair
Журналист ATinform

07.02.2024 в 23:16
0.0 из 5 // 0 Україна, Шмигаль, ЄС
Комментариев нет.
Войдите, чтобы оставить комментарий.