Синоптики озвучили прогноз погоди на Великдень

Синоптики озвучили прогноз погоди на Великдень
Фото: pixabay.com
За попередніми прогнозами, на Великдень в Україні очікується тепла погода

Вже скоро настане велике та важливе свято - Великдень. Цього дня віряни традиційно йдуть до церкви освячувати паски, а хтось вже зранку буде повертатися додому після нічного богослужіння. А тому багатьох цікавить, яка буде погода на Великдень, чи буде холодно або ж чи чекати на опади. Які сюрпризи готує погода на Великдень, розповідає РБК-Україна.

Погода на 5 травня - прогноз Діденко

Синоптик зазначила, що її прогноз попередній та потребуватиме уточнення. Втім, вона вважає, що "перші дощики з'являться якраз на Великдень, вдень або ввечері".

"За попередніми прогнозами, на Великдень в Україні очікується тепла погода з температурою повітря 19-25 градусів. У ніч на Великдень буде сухо, а ось вдень 5-го травня є ймовірність короткочасного дощу в західних, північних та центральних областях, на сході та півдні - сухо", - прогнозує Діденко.

Чи буде спекотно на Великдень - прогноз Птухи

Синоптик розповіла, що погода зміниться 4 травня. Подекуди можливі короткочасні дощі, іноді навіть з грозами. Вихідні, в цілому, будуть більш хмарними. А саме на Великдень Птуха прогнозує опади.

"Це не буде по всіх областях, локально, адже це не буде такий атмосферний фронт, який несе по всій території сірі хмари. Такого не буде. Легкі дощі, які притаманні теплому періоду", - вважає синоптик.

Погода на Великдень - прогноз Кібальчича

Синоптик теж вважає, що 5 травня опади усе ж будуть. За словами Кібальчича, подекуди навіть можливі заморозки.

"У північних та західних регіонах без істотних опадів. Вітер північної чверті, 7-12 м/с. Температура повітря вночі 6-11 градусів тепла, у північних областях місцями заморозки на поверхні ґрунту та у повітрі від мінус 3 до 0 градусів, вдень 13-18 градусів тепла, на Закарпатті та півдні Одещини до плюс 22 градусів", - зазначає експерт.

Аватар Skibair Ирина Скиба / Skibair
Журналист ATinform

30.04.2024 в 08:43
4.7 из 5 // 3 погода, Синоптики, прогноз
Комментариев нет.
Войдите, чтобы оставить комментарий.