Суд над Трампом відкладено на місяць

ATinformМир 16.03.2024 в 07:38178Обсудить
Суд над Трампом відкладено на місяць
Фото: Getty Images
Слухання було заплановане на 25 березня, але наразі відбудеться не раніше кінця квітня.

У п'ятницю, 15 березня, судовий розгляд у кримінальній справі про шахрайство колишнього президента США Дональда Трампа відклали на 30 днів. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Fox News.

Слухання було заплановане на 25 березня, але наразі відбудеться не раніше кінця квітня.

Прокуратура США заявила, що більшість матеріалів не має відношення до державної справи проти Трампа. Федеральні прокурори вже надали щонайменше 104 000 сторінок записів, 74 000 з яких спочатку були передані тільки до офісу Брегга, а не адвокатам Трампа. З того часу офіс Брегга передав захисту ці 74 тисячі сторінок.

"Адвокати Трампа домагалися 90-денної відстрочки або зняття висунутих проти нього звинувачень, стверджуючи, що були порушення в "процесі розкриття", при якому обидві сторони обмінюються доказами. Адвокати захисту заявили, що 30-денна перерва була "недостатньою", і попросили Мерчана призначити слухання у справі", - повідомив телеканал FOX News.

Брегг раніше говорив, що не заперечує проти відстрочення початку судового процесу на строк до 30 днів, щоб дати юридичній команді Трампа час вивчити докази, які були нещодавно передані.

Аватар Skibair Ирина Скиба / Skibair
Журналист ATinform

16.03.2024 в 07:38
0.0 из 5 // 0 Суд, Трамп
Комментариев нет.
Войдите, чтобы оставить комментарий.