Тренер Челсі розповів, як працює над упевненістю Мудрика

ATinformСпорт 27.09.2023 в 13:22149Обсудить
Тренер Челсі розповів, як працює над упевненістю Мудрика
Фото: Getty Images
Маурісіо Почеттіно вважає, що в українського півзахисника лондонців нестача віри у власних силах.

Маурісіо Почеттіно допомагає Михайлу Мудрику здобути впевненість у власних силах. Як розповів аргентинський фахівець - впевненість "не можна купити в супермаркеті", але вони працюють над тим, щоб вона з'явилася у гравців.

Він навів приклад українського півзахисника, який, на його думку, в останніх двох матчах мав кращий вигляд, ніж у попередніх.

Цього мовляв вдалося досягти використовуючи змагання з влучання в поперечину воріт.

"Проблема в тому, що ми не можемо купити впевненість у собі в супермаркеті. Вся справа в часі. Ви знаєте, як працює наш мозок - потрібно поступово створювати ситуації, в яких ми зможемо забезпечити довіру, впевненість і віру. Один приклад із Мудриком: я люблю іноді позмагатися в тому, хто частіше влучить з-за меж штрафного в перекладину. Він сказав мені: "Я не хочу більше з тобою грати, тому що ти завжди виграєш!". Я відповів: "Так, тому що в мене є віра, а баланс між вірою і якістю я знаю дуже добре, тому що мені 50 років. Ти ще молодий і маєш знати себе".

У вівторок ми вперше зіграли внічию, тому що я завжди вигравав. Тепер ти починаєш вірити в себе, вірити у свою якість. Якщо цього немає, то важко знайти баланс між вірою та якістю.

Це один з аспектів, над яким ви працюєте, - психологія гравця, і це може мати значення для того, щоб надати гравцям упевненість у тому, що вони можуть торкнутися м'яча і забити. Це невеликий приклад", - цитує Почеттіно The Athletic.

Аватар Skibair Ирина Скиба / Skibair
Журналист ATinform

27.09.2023 в 13:22
0.0 из 5 // 0 Мудрик, Челсі
Комментариев нет.
Войдите, чтобы оставить комментарий.