У ChatGPT третій місяць поспіль знижується число відвідувачів — аналітики

ATinformТехно 08.09.2023 в 23:38207Обсудить
У ChatGPT третій місяць поспіль знижується число відвідувачів — аналітики
Фото: скриншот
Similarweb зазначає, що у серпні кількість унікальних відвідувачів чату у всьому світі зросла до 180,5 мільйонів користувачів.

Популярний чат-бот зі штучним інтелектом ChatGPT від OpenAI, що був запущений у листопаді 2022 року, фіксує зниження місячних відвідувань третій місяць поспіль. Про це повідомляє Reuters із посиланням на дані аналітичної фірми Similarweb.

У серпні кількість відвідувань вебсайту ChatGPT із настільних комп’ютерів і мобільних пристроїв у всьому світі зменшилася на 3,2% до 1,43 мільярда після падіння приблизно на 10% у порівнянні з кожним із попередніх двох місяців.

Кількість часу, проведеного відвідувачами на вебсайті ChatGPT, також зменшується щомісяця з березня - у середньому з 8,7 хвилини на сайті до 7 хвилин на сайті в серпні.

Однак у серпні кількість унікальних відвідувачів у всьому світі зросла до 180,5 мільйонів користувачів зі 180 мільйонів.

"Схоже, що студенти, які шукають допомоги у виконанні домашнього завдання, є частиною цього тренду: відсоток молодших користувачів вебсайту впав протягом літа і тепер починає зростати", - вважають представники Similarweb.

Аватар Skibair Ирина Скиба / Skibair
Журналист ATinform

08.09.2023 в 23:38
0.0 из 5 // 0 відвідувачі, ChatGPT
Комментариев нет.
Войдите, чтобы оставить комментарий.