У Воронезькій області РФ спалах сибірської виразки

ATinformРоссия 08.09.2023 в 14:15412Обсудить
У Воронезькій області РФ спалах сибірської виразки
Фото: pixabay.com
Наразі госпіталізовано семеро людей, у п'яти з них діагноз підтверджено лабораторно. Всі хворі у стані середнього ступеня тяжкості.

У Воронезькій області РФ виявлено випадки зараження люд сибіркою. Про це 8 вересня повідомило агентство Інтерфакс з посиланням на департамент охорони здоров'я регіону.

Зазначається, що наразі госпіталізовано семеро людей, у п'яти з них діагноз підтверджено лабораторно, у двох - на стадії уточнення. Усі вони перебувають у стані середнього ступеня тяжкості.

За даними місцевих ЗМІ, усі заражені є працівниками ферми, розташованої у Богучарському районі. 

Агентство наголосило, що відомо про три вогнища сибірки у Воронезькій області.

Перший осередок інфекції був виявлений у серпні в приватному господарстві у селі Червоні пагорби Панінського району. На його території запровадили режим надзвичайної ситуації, який діятиме до 16 листопада 2023 року.

Також тут було зафіксовано один випадок захворювання людини на сибірську виразку. Причиною захворювання стала обробка туші зараженої тварини. Крім того, 21 серпня у холодильних камерах ринку в Воронежі знайшли генетичний матеріал збудника сибірки у двох із 14 відібраних проб яловичини.

Третє вогнище виявили на території молочно-товарної ферми в селі Лебединка Богучарського району. Карантин там діятиме до 20 грудня поточного року.

Сибірка - гостре інфекційне захворювання, яке викликає Bacillus anthracis. У людей найчастіше проходить з ураженням шкіри й утворенням особливого карбункула, набряку та регіонарного лімфаденіту на тлі гарячки та інтоксикації, рідше з ураженням легеневої, кишкової систем і поширенням процесу.

Аватар Skibair Ирина Скиба / Skibair
Журналист ATinform

08.09.2023 в 14:15
3.0 из 5 // 2 сибірська виразка, Вороніж, рф
Комментариев нет.
Войдите, чтобы оставить комментарий.