Використання електровелосипеда під час дощу: прості, але дієві правила | |
Щоб прогулянки на велосипеді навіть у дощ були приємними, але не приносили клопоту та проблем, радимо прислухатися до наступних правил.
Професійні механіки, які обслуговують дорогі велосипеди спортсменів, відразу ж займаються їх миттям після будь-якої траси. Нічого дивного, адже якщо цього не зробити одразу, то роботи пізніше додасться. Поки байк мокрий необхідно видалити головні забруднення з ланцюга перемикачів рами. Вже пізніше має бути детальніше обслуговування, але початкова мийка обов'язкова, щоб пісок і бруд не встигли затвердіти. Навіть якщо ви їхали асфальтом у дощ, обов'язково добре намочіть велосипед. Ви будете вражені, скільки бруду на ньому залишилося. Фахівці не рекомендують використовувати щось на кшталт Керхера, оскільки вода під тиском лише зіпсує ваш електровелосипед: як механічним деталям, так і комутації. Якщо йдеться про дитячий велосипед, то практика обтерти його вологими серветками досить корисна. Щоб прогулянки навіть у дощ були приємними, але не приносили клопоту та проблем, радимо прислухатися до наступних правил. Обов'язково змініть мокрий одягЦе необхідно для того, щоб запобігти розмноженню мікробів. Змішування вологи з потом, особливо у велошортах — ідеальне середовище для них. Професіоналам рекомендують навіть брати із собою запасну спідню білизну або тримати її завжди під рукою, щоб можна було швидко переодягнутися. Зазначимо, що чистота та сухість — це ваш комфорт та здоров'я насамперед! Мийте верхній одягНе поспішайте одразу класти її в пральну. Обов'язково добре промийте її, наприклад, зі шланга. Професійні райдери просто в брудному одязі стають під душ, а потім перевдягаються і закидають у пральну.
Не залишайте плямиЯкщо пляма залишиться на світлому джерсі, але є велика можливість неможливості його видалення після прання. Ідеальний варіант:
Правильне пранняПравильний догляд за велоодягом однозначно продовжить термін його служби. Настійно рекомендуємо дотримуватись правил на етикетці. Якщо ми говоримо, наприклад, про дощовик, то патьоки можна просто змити, а його навіть не прати. Все залежить від ступеня забрудненості. Ланцюг насампередЦей компонент страждає більше і найчастіше. Коли ви добре змили з неї бруд, використовуйте щітку, щоб видалити пісок, що залишився. Не забудьте повністю витерти, бо почне іржавіти. Не забудьте змастити перед поїздкою. Дбаємо про інше екіпіруванняВзуття, шолом, сумки — все це необхідно сполоснути та обтерти. У взуття покладіть газети та відправте сушиться у тепле місце. Якщо ж бруд встиг засохнути, то чистка займе ще більше часу. Намагайтеся все робити вчасно та не запускати, якщо вам необхідні якісь комплектуючі, то ви можете звернутись в наш магазин і ми вам допоможемо в виборі https://sporte.com.ua/. Що ж до шолома, слід стежити за чистої внутрішньої оболонки. Решту можна сполоснути та посушити. Спеціальні сушарки та для взуття, у тому числі полегшить процес догляду за одягом та продовжить термін його експлуатації. |
|
14.12.2022 в 12:10 |
Комментариев нет. | |