Зйомки нової частини «Щоденник Бріджит Джонс» призупинили

ATinformLifeStyle 07.06.2024 в 17:45146Обсудить
Зйомки нової частини «Щоденник Бріджит Джонс» призупинили
Фото: Universal Pictures
Прем'єра Бріджит Джонс 4 запланована на 14 лютого 2025 року. Однак через травму актора зйомки довелося відкласти

Зйомки нового фільму про Бріджит Джонс призупинили після того, як головна зірка потрапила до лікарні після травми. Про це повідомляє видання The Sun.

Відомо, що інцидент стався напередодні зйомок сцени в готелі Petersham Nurseries в Річмонді на південному заході Лондона, де повинна була відбутися вечірка в саду. Травма зірки серйозна, це перелом кісток.

Хоча ім'я знаменитості не розголошується, інцидент призвів до того, що продюсери не можуть продовжувати зйомки без нього і змушені чекати на його одужання.

"Це повна катастрофа. Все це було дуже руйнівно для всього акторського складу і всіх працьовитих співробітників, які були готові до роботи. Вони повинні були знімати деякі з найважливіших сцен фільму, а потім зазнали невдачі через дійсно прикрий нещасний випадок. Зйомки сцен можуть початися не раніше липня, тому графік сильно постраждав. У них тісне вікно, особливо з урахуванням того, що їм доводиться працювати із завантаженими щоденниками зірок першої величини", - заявила команда фільму.

Сюжет фільму Бріджит Джонс: Без розуму від хлопця розповідає історію овдовілої героїні, яка шукає коханого на сайті знайомств.

Аватар Skibair Ирина Скиба / Skibair
Журналист ATinform

07.06.2024 в 17:45
4.0 из 5 // 1 Щоденник Бріджит Джонс, зйомки
Комментариев нет.
Войдите, чтобы оставить комментарий.