Знайомство з оновленим Lexus NX

ATinformТехно 09.04.2024 в 09:59540Обсудить
Знайомство з оновленим Lexus NX
© Lexus NX
Лексус NX — компактний преміум кросовер, представлений Lexus у 2014 році. Автомобіль привертає увагу сміливим дизайном та сучасними технологіями.

Lexus nx виступає свідченням еволюції розкоші в області компактних кросоверів. Злагоджуючи стильний дизайн, передові технології та вищу продуктивність, NX виробив свою нішу на автомобільному ринку, зачаровуючи водіїв своїм характерним шармом та неперевершеним комфортом.

Огляд на новий lexus nx

Одним з ключових аспектів оновлення lexus nx є дизайн. Він отримав свіжий вигляд, який поєднує в собі елегантність та сучасність. Спинка радіатора, фари, та задні фари були перероблені, надаючи NX ще більш сучасний і агресивний вигляд. Інтер'єр також був оновлений з використанням найкращих матеріалів, які створюють атмосферу розкоші та комфорту.

Однак, справжній прорив зроблено в області технологій. Оновлений Lexus NX оснащений передовими функціями та системами, які роблять його одним з найбільш технологічно розвинених автомобілів у своєму класі. Нова інфотеймент-система з підтримкою сенсорного керування і підтримкою бездротових технологій дозволяє легко взаємодіяти з автомобілем.

Крім того, системи безпеки та допомоги водію були покращені, щоб забезпечити ще більший рівень захисту для водіїв і пасажирів.

Нові двигуни, які використовують передові технології ефективності палива, роблять автомобіль економним та екологічний, не жертвуючи при цьому потужністю та продуктивністю. Завдяки цьому, водії можуть насолоджуватися динамічними поїздками, знаючи, що вони залишаються екологічною альтернативою.

Lexus NX

Основні характеристики моделі Lexus NX

Об'єм двигуна

Від 2.0 літра

Потужність двигуна

Від 197 кінських сил (бензиновий)

Крутний момент

Від 203 Нм (бензиновий)

Система приводу

Повний

Коробка передач

Автоматична, 6-ступінчата або більше

Витрата палива

Від 7,5 л/100 км (залежно від умов експлуатації та двигуна)

Вміст багажника

Приблизно 475 літрів

Система безпеки

ABS, ESP, система моніторингу сліпих зон, система попередження про зіткнення

Інфотеймент-система

Система з сенсорним дисплеєм, підтримка Apple CarPlay та Android Auto

Яку комплектацію Lexus NX обрати?

Оновлена лінійка Lexus NX, представлена в дилерських автоцентрах, пропонує різні комплектації як бензинових, так і гібридних версій, кожна з яких має свої унікальні особливості та характеристики.

  • NX 250 — базова комплектація оснащена 2,0-літровим бензиновим двигуном, який забезпечує ефективну потужність для повсякденних поїздок. Вона також має передові технології безпеки та інфотейменту, щоб забезпечити комфорт та безпеку водія та пасажирів.
  • NX 300 — версія має більш потужний 2,5-літровий бензиновий двигун, який забезпечує ще більшу динаміку руху. Вона може бути доступна в різних комплектаціях, які містять різноманітні технології та удосконалення.

Lexus NX

Комплектації гібридних версій:

  • NX 350h — гібридна версія об'єднує в собі бензиновий двигун з електричним мотором, що дозволяє знизити витрату палива та викиди CO2. Вона може мати різні комплектації, які містять передові технології та розкішний інтер'єр.
  • NX 450h+ — ця версія є більш потужною гібридною опцією, оскільки вона має додатковий електричний мотор, що дозволяє отримати більшу потужність та динаміку руху. Вона також може мати різні опції комплектації для задоволення потреб різних клієнтів.

Кожна з цих комплектацій пропонує унікальний досвід водіння, розкішний інтер'єр та передові технології, які роблять Lexus NX відмінним вибором для тих, хто шукає поєднання розкоші, ефективності та динамічності. Щоб ознайомитися з цими моделями ближче, рекомендуємо відвідати ближчий дилерський автоцентр і здійснити тест-драйв.

Аватар nomid Дмитрий Вовчок / nomid
Главред ATinform

09.04.2024 в 09:59
4.0 из 5 // 1 авто, Lexus NX
Комментариев нет.
Войдите, чтобы оставить комментарий.