BAS Бухгалтерія: всі особливості

BAS Бухгалтерія: всі особливості
Иллюстрация / Фото: из открытых источников
Програмний продукт BAS Бухгалтерiя має велику кількість функціональних можливостей.
Програмне забезпечення використовується з метою ефективної автоматизації бухгалтерського і податкового обліку, включаючи формування необхідної звітної документації відповідно до встановлених норм законодавства. Користується попитом в компаніях, які здійснюють різну діяльність, наприклад, оптову або роздрібну торгівлю. Програмний продукт BAS Бухгалтерія може бути використаний в якості окремої системи обліку або разом з іншими рішеннями.

Функціонал і його особливості

Програмний продукт BAS Бухгалтерiя має велику кількість функціональних можливостей, зокрема, можна одночасно вести облік декількох компаній. Є і спеціальна версія BAS Бухгалтерія КОРП, яка дозволяє:
  • переглядати й редагувати накази про приймання на роботу, переведення і звільнення працівників;
  • відстежувати та формувати розклад роботи співробітників;
  • вести облік відпусток, стажу, робочого часу, ЗП.
BAS Бухгалтерiя дозволяє вести бухгалтерський і податковий облік господарської діяльності декількох організацій в спільній інформаційній базі. Це зручно, особливо тоді, як їх діяльність зв’язана між собою: можна створювати та додавати одні списки товарів, контрагентів, співробітників, склади і т.п., при цьому звітність можна вести окремо. Можна розглянути BAS Бухгалтерія КОРП, це ПО має також свої особливості.

Облік ТМЦ

Програмне забезпечення допоможе відстежувати кількість товарів, матеріалів та іншої продукції, які були продані. Це можна робити, з огляду на наступні показники:
  • середню собівартість;
  • ФІФО (навіть якщо ведеться облік партій);
  • можна оцінювати запаси за вартістю реалізації та по середньо встановленому відсотку націнки.

Важливо розуміти, що для кожної окремо взятої торговельної компанії застосовуються окремі варіанти оцінки.

BAS Бухгалтерія: всі особливості

Складський облік

BAS Бухгалтерiя також надає можливість вести докладний облік по складах:
  • кількісний – в такому випадку процедура оцінки не залежить безпосередньо від складу, з якого була видача продукції;
  • кількісно-сумовой.
Програмний продукт надає можливість адміністрації призначати уповноважену відповідальну особу по кожному складу окремо. У спеціалізованому програмному забезпеченні в автоматичному режимі реєструється вичерпна інформація про інвентаризацію. Саме на її базі можна з легкістю визначити надлишки, а також списати недостачі в разі гострої необхідності.

Процес інвентаризації здійснюється декількома способами – по кожному складу окремо або безпосередньо по раніше призначеного матеріально-відповідальній особі. У комплексі це дозволяє говорити про широкі можливості, які відкривають завдяки розглянутого програмного продукту.
Аватар Nikolis Николай Лисов / Nikolis
Журналист ATinform

16.06.2021 в 12:27
4.8 из 5 // 5 бухгалтер, технології, BAS Бухгалтерія
Комментариев нет. Будь первым!
Оставляя комментарий на нашем сайте, пожалуйста, помните о том, что содержание и тон Вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение. Пользователи, которые систематически нарушают правила, а также размещают спам — будут заблокированы!
avatar