Ф'юрі: Не думаю, що Нганну зможе в мене влучити

ATinformСпорт 11.09.2023 в 13:47162Обсудить
Ф'юрі: Не думаю, що Нганну зможе в мене влучити
Фото: Getty Images
Британський чемпіон світу з боксу поділився своїми очікуваннями від поєдинку з бійцем ММА.

Френсіс Нганну дуже атлетичний і потужний, але йому не вистачить швидкості у бою з Тайсоном Ф'юрі. Так вважає сам чемпіон світу у надважкій категорії.

На думку британського боксера, боєць ММА навіть не зможе влучити по ньому достатньо швидко, адже за словами Ф'юрі він найбільш недосяжний чемпіон світу в історії.

"Цей хлопець – чудовий панчер. Ви бачите, що він дуже великий, сильний і дуже добре складений. Але я раніше боксував з такими сильними панчерами, як Вайлдер та Володимир Кличко. Єдине, що їх обох об’єднувало – це те, що вони володіли потужним ударом, але не могли його завдати у потрібний момент.

Це нормально – бути великим, сильним панчером і вражати ціль, яка не рухається. Але коли вона рухається, то завдати по ній потужного удару досить складно. Отже, ви не можете влучити в те, чого не бачите. Я найкращий у своїй справі, тому що я найбільш недосяжний чемпіон світу в історії. І це факт.

Тому так, я матиму проблеми, якщо Нганну влучить у мене. Але не думаю, що він зможе це зробити, попри гарні тренування. Не думаю, що взагалі хоч хтось здатен це зробити. Це факт. А якщо хтось все ж таки це зробить – я просто підіймуся", - цитує Ф'юрі Boxing Scene.

Аватар Skibair Ирина Скиба / Skibair
Журналист ATinform

11.09.2023 в 13:47
0.0 из 5 // 0 Нганну, Ф'юрі
Комментариев нет.
Войдите, чтобы оставить комментарий.