Футбольні клуби світу встановили новий трансферний рекорд

ATinformСпорт 31.08.2023 в 11:49345Обсудить
Футбольні клуби світу встановили новий трансферний рекорд
Фото: Getty Images
Особливо новому досягненню допомогли представники чемпіонатів Англії та Саудівської Аравії.

У світовому футболі новий рекорд. Клуби зі всього світу перевершили досягнення за витраченими грошима на гравців.

У це літнє трансферне вікно вони вже витратили 7,63 млрд євро. І це ще не межа, адже такі дані портал Transfermarkt наводить на 30 серпня, тим часом трансферне вікно все ще відкрите.

Таким чином, клуби побили попередній рекорд у 7,568 млрд євро, який було встановлено в літнє трансферне вікно 2019 року. Як йдеться у повідомлені, найбільше витратили представники англійської Прем'єр-ліги. Окрім того, їм допомогли у Саудівській Аравії, клуби якої цьогоріч почали скуповувати футбольних зірок.

"Нинішній показник став історичним за три дні до дедлайну, і це незважаючи на те, що Ла Ліга та Серія А зараз далекі від своїх трансферних витрат, які вони здійснили влітку 2019-го до спалаху Covid-19. Англійська Прем'єр-ліга та Проліга Саудівської Аравії намагаються надолужити відставання. В ніч з 29 на 30 серпня трансферні інвестиції на 1 617 гравців досягли загалом 7,631 млрд євро.

Вища ліга Саудівської Аравії зарекомендувала себе як важковаговик на трансферному ринку, оскільки фінансовий фейр-плей не відіграє ролі на Близькому Сході. З нинішніми 846 млн євро трансферних витрат, ліга, яка субсидується державою, позиціонує себе як новий авторитет завдяки низці багатих клубів і частково відповідальна за те, що виводить світові витрати в нові виміри", - пише Transfermarkt.

Наскільки високо буде встановлена планка нового рекорду стане відомо лише 20 вересня. Саме тоді закриється трансферне вікно в Саудівській Аравії. Європейські клуби зможуть купляти нових гравців лише до 2 вересня.

Аватар Skibair Ирина Скиба / Skibair
Журналист ATinform

31.08.2023 в 11:49
5.0 из 5 // 2 трансферний рекорд, футбольні клуби
Комментариев нет.
Войдите, чтобы оставить комментарий.