Гітарист Ел Ді Меола переніс серцевий напад прямо на сцені

ATinformLifeStyle 29.09.2023 в 19:44195Обсудить
Гітарист Ел Ді Меола переніс серцевий напад прямо на сцені
Фото: кадр из видео
Артиста госпіталізували до кардіологічного відділення, де він лікується після інфаркту міокарда.

Американський гітарист Ел Ді Меола, лауреат багатьох нагород, переніс серцевий напад під час виступу в Румунії. Про це повідомляє The Associated Press із посиланням на представників клініки.

Зазначається, що наразі музикант перебуває у стабільному стані. У заяві лікарні йдеться, що він був госпіталізований до кардіологічного відділення, де проходить лікування від інфаркту міокарда з елевацією сегмента (STEMI).

Фотограф Драгош Крістеску, який був присутній на концерті, розповів, що бачив, як Ді Меола під час виступу схватився за груди, і що гітарист насилу зійшов зі сцени. Інші два учасники тріо Ді Меоли продовжували грати ще кілька хвилин, поки не оголосили, що виступ буде перервано.

У свою чергу Ел Ді Меола подякував шанувальників за слова підтримки, додавши, що змушений скасувати виступи до кінця 2023 року.

"На жаль, я зіткнувся із медичною ситуацією, яка вимагає часу, вільного від виступів і гастролей. Я хочу запевнити вас, що я отримую найкращий догляд, і я повністю відданий справі повного одужання", - йдеться у повідомленні артиста.

Аватар Skibair Ирина Скиба / Skibair
Журналист ATinform

29.09.2023 в 19:44
5.0 из 5 // 1 Ел Ді Меола, серцевий напад
Комментариев нет.
Войдите, чтобы оставить комментарий.