Львів’янка відсудила 85 тис. грн за загризеного на смерть собаку

Львів’янка відсудила 85 тис. грн за загризеного на смерть собаку
Фото: Корреспондент.net
Собака породи американська акіта загриз лабрадора.

Львів'янка відсудила 85 тис. гривень у чоловіка, собака якого загриз її пса. Про це йдеться в рішенні суду.

Повідомляється, що інцидент стався торік у серпні. Дочка позивачки гуляла із собакою Петрос породи лабрадор ретривер, а з двору будинку вибіг собака породи американська акіта і накинувся на Петроса. Пес, значно більший за Петроса, був без намордника і навіть без повідка.

Дівчина намагалася відігнати чужого собаку, голосно кликала на допомогу, але пес сильно покусав її Петроса.

Через кілька хвилин вибіг власник американської акіти (пізніше з'ясувалося, що то не власник), відтягнув свого собаку і пішов додому, не запропонувавши постраждалій тварині допомоги.

Сусідка намагалася допомогти дівчині обробити рани собаки і повідомиоа, де живе власник американської акіти. Хазяйка Петроса пішла до нього з претензіями, а він сказав, що був зайнятий, оскільки в нього була онлайн конференція.

Наступного дня покусаного Петроса відвезли у ветеринарну клініку, але лікарі його не врятували.

Повідомляється, що спочатку чоловік визнав свою провину й погодився відшкодувати витрати, але потім відмовився від своїх слів і намагався залякати позивачку.

Суд ухвалив рішення стягнути з чоловіка на користь власниці лабрадора понад 75 тис. матеріальних збитків: це ціна собаки й витрати на його транспортування і лікування. Крім того, власнику американської акіти доведеться виплатити жінці 10 тис. гривень моральної шкоди і 4,6 тис. грн судового збору.

Адвокатка відповідача у коментарі Zaxid.net заявила, що її клієнт не є власником американської акіти. Він доглядав її, доки власниці не було. На думку захисниці, розмір заявлених позовних вимог є значно завищеним, а позивачкою не доведено причинно-наслідковий зв`язок між завданими собакою відповідача укусами та смертю собаки.

За її словами, лабрадор не був вакцинований і йому було понад 10 років, що могло стати причиною смерті.

Відповідач заявив, що готовий відшкодувати власниці лабрадора лише 20 тис. грн.

Аватар Skibair Ирина Скиба / Skibair
Журналист ATinform

04.09.2023 в 23:47
4.5 из 5 // 2 собака, Суд, львів’янка
Комментариев нет.
Войдите, чтобы оставить комментарий.