Півзахисник Шахтаря прокоментував свій можливий трансфер

ATinformСпорт 28.12.2023 в 18:38163Обсудить
Півзахисник Шахтаря прокоментував свій можливий трансфер
Фото: Getty Images
Гергій Судаков хоче спробувати свої сили у топовому європейському футбольному чемпіонаті.

Півзахисник Шахтаря та збірної України Георгій Судаков хотів би спробувати свої сили у провідному європейському чемпіонаті, утім не хоче вирішувати свою долю без клубу. Про це футболіст заявив в інтерв'ю Команда №1.

Судаков також пригадав нещодавні вдалі трансфери своїх партнерів по національній команді.

"Приклад Віктора Циганкова та Артема Довбика дуже показовий. Вони перейшли начебто в середню команду, тепер вона лідирує в чемпіонаті Іспанії, а наших хлопців вже хочуть запросити провідні клуби Європи.

"Можливо, потрібен саме такий трамплін, хоча історія Михайла Мудрика теж показова. Ми добре знали, яким він поїхав до Челсі, а тепер бачимо, яким він став. Можу про це судити за тренуваннями і матчами за збірну. Мудрик пройшов адаптацію і вийшов на новий рівень в такому клубі.

Я знаю одне - все буде вирішуватися спільно з моїм клубом. Я дуже поважаю інтереси Шахтаря, який вміє тримати марку та продавати гравців, поважаю президента клубу та інших керівників, і впевнений, що вони так само зичать мені успіхів", - сказав Судаков.

Зазначимо, у нинішньому сезоні Судаков провів за Шахтар у всіх турнірах 18 матчів, записавши на свій рахунок три голи та одну результативну передачу.

Аватар Skibair Ирина Скиба / Skibair
Журналист ATinform

28.12.2023 в 18:38
5.0 из 5 // 1 Судаков, Шахтар, трансфер
Комментариев нет.
Войдите, чтобы оставить комментарий.