У Європі затримки авіарейсів зросли на 400%

ATinformМир 13.10.2023 в 17:48217Обсудить
У Європі затримки авіарейсів зросли на 400%
Фото: DW
Основною причиною цих затримок була недостатня пропускна здатність диспетчерського управління повітряним рухом.

Число затримок рейсів в ЄС зросло на понад 400% порівняно з попередніми роками. Про це повідомляє найбільша асоціація авіакомпаній ЄС (припадає 70% європейських авіаперевезень) Airlines for Europe.

"Розрив між попитом на авіакомпанії та пропускною спроможністю повітряного простору Європи ризикує взагалі не скоротиться, оскільки в ЄС не змогли забезпечити належну пропускну здатність повітряного простору", – попереджає асоціація.

Звіт представляє результати моніторингу аеронавігаційних служб Єдиного європейського неба.

"Це не просто звіт; це заклик до дії. Нам потрібно покращити пропускну спроможність повітряного простору Європи, провести реформи в її діяльності для більш ефективної роботи авіакомпаній", – каже директорка асоціації Уранія Георгуцаку.

Основною причиною затримок була недостатня пропускна здатність диспетчерського управління повітряним рухом (АТС), погода та інші причини. Середня затримка вильоту з різних причин склала 19,03 хвилини на рейс.

Окрім проблем із пропускною спроможністю аеропорту, постачальники аеронавігаційних послуг (ANSP) виявилися неготовими до відновлення трафіку, а інші постраждали від збоїв у роботі мережі.

Аватар Skibair Ирина Скиба / Skibair
Журналист ATinform

13.10.2023 в 17:48
5.0 из 5 // 1 авіарейси, Європа
Комментариев нет.
Войдите, чтобы оставить комментарий.