Вибух нафтопроводу: більшість постраждалих у критичному стані

Вибух нафтопроводу: більшість постраждалих у критичному стані
Фото: ГСЧС
Біля села Стримба в місцевому потічку здійснили обробку залишків нафтопродуктів сорбентом. Там облаштовано сім бонових огороджень.

Кількість постраждалих унаслідок вибуху нафтопроводу в селі Стримба Надвірнянського району Івано-Франківської області зросла до дев'яти. Із них двоє дітей і троє дорослих – у критичному стані. Про це повідомила голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук в Telegram.

"Постраждали дев'ять осіб. Двоє дітей і троє дорослих, за попередньою інформацією, у критичному стані, з численними опіками тіла (понад 70%). Їх відправлено до лікувальних закладів району, їм надається вся необхідна допомога. Ще чотирьом людям надано необхідну медичну допомогу на місці", – написала вона.

Онищук підтвердила, що пожежу ліквідовано. Причини трагедії – встановлюються.

У ДСНС додали, що станом на 20:10 вечора поблизу села Стримба в місцевому потічку було здійснено обробку залишків нафтопродуктів сорбентом. Там облаштовано сім бонових огороджень, загальною довжиною 14 м.

На місці на чергуванні перебувають 13 рятувальників та чотири одиниці техніки.

Раніше в суботу стало відомо про потужний вибух в Івано-Франківській області. Очевидці повідомили про вибух газопроводу, проте пізніше з’явилася інформація, що вибухнуло щось "пов'язане з нафтою".

Аватар Skibair Ирина Скиба / Skibair
Журналист ATinform

01.10.2023 в 14:34
1.0 из 5 // 1 Вибух, нафтопровід
Комментариев нет.
Войдите, чтобы оставить комментарий.