ЗМІ: Трамп з прихильниками планує встановити диктатуру в США

ATinformМир 13.11.2023 в 21:25189Обсудить
ЗМІ: Трамп з прихильниками планує встановити диктатуру в США
Фото: Getty Images
У випадку перемоги Трампа на президентських виборах 2024 року, тисячі його лоялістів будуть готові до юридичних, оборонних і політичних посад

Союзники кандидата у президенти США Дональда Трампа перевіряють лояльних до нього людей для безпрецедентного повалення демократії та захоплення влади. Про це пише Axios.

Зазначається, що розпочато попередню перевірку на ідеологію тисяч потенційних держслужбовців у рамках безпрецедентної операції з централізації та розширення його влади на кожному рівні уряду США, якщо він переможе у 2024 році.

Як стверджують анонімні джерела, наразі сотні людей витрачають десятки мільйонів доларів на встановлення попередньо перевіреної протрампівської армії з 54 000 лоялістів по всьому уряду, щоб позбутися обмежень, накладених на попередніх 46 президентів.

Видання пише, що коли Трамп вступив на посаду 2017 року, він включив до свого кабінету і на ключові посади багатьох звичайних республіканців. Ці чиновники часто обмежували його поведінку і владу. Сам Трамп витрачає не так багато часу на складання керівних планів. Однак він доволі добре знає про скоординовану кампанію, спрямовану на те, щоб бути готовим заповнити урядові кабінети лоялістами, які бажають розтягнути традиційні кордони.

Зазначається, що у випадку перемоги Трампа на президентських виборах 2024 року, тисячі його лоялістів будуть готові до юридичних, судових, оборонних, нормативних і внутрішніх політичних посад.

Аватар Skibair Ирина Скиба / Skibair
Журналист ATinform

13.11.2023 в 21:25
3.0 из 5 // 2 диктатура, США, Трамп
Комментариев нет.
Войдите, чтобы оставить комментарий.