Безхатько в Італії виграв 37 тис євро але не може їх забрати

ATinformМир 27.10.2023 в 10:21166Обсудить
Безхатько в Італії виграв 37 тис євро але не може їх забрати
Фото: mantovauno.it
Чоловік регулярно купував лотерейні квитки, використовуючи в них одну й ту саму комбінацію цифр.

В італійському місті Сенігалія бездомний виграв 37 тисяч євро у лотереї і не зміг їх забрати через відсутність картки медичного страхування. Про це у четвер, 26 жовтня, повідомляє Corriere Adriatico.

Як розповідає газета, безхатька звуть Джанлуїджі і він довгий час ставив на ті самі сім номерів у лотереї Superenalotto.

Увечері 24 жовтня у букмекерській конторі в Сенігалії бездомному пощастило: ставка у розмірі 1,5 євро принесла йому 37 045 євро. Після виплати усіх податків на руки він міг би отримати 30 тисяч євро і, за словами Джанлуїджі, ці гроші йому вкрай потрібні. Однак віддавати їх йому не стали. 

"Отримати виграш виявилося досить складно. Причина - бюрократія, пов'язана із видачею виграшу. Як виявилося, будь-якого посвідчення особи для цього мало - необхідна картка соціального страхування", - вказує газета. 

Втім, як пишуть журналісти, свої гроші чоловік таки отримає. Повідомляється, що одна з благодійних організацій взялася допомогти бездомному. Представники організації обіцяють надати копії необхідних документів, які чоловік залишив у них давно.

Аватар Skibair Ирина Скиба / Skibair
Журналист ATinform

27.10.2023 в 10:21
0.0 из 5 // 0 лотерея, безхатько, італія
Комментариев нет.
Войдите, чтобы оставить комментарий.