Кім Чен Ин назвав Південну Корею головним ворогом, пригрозив «перетворити її на попіл»

ATinformМир 10.01.2024 в 13:41303Обсудить
Кім Чен Ин назвав Південну Корею головним ворогом, пригрозив «перетворити її на попіл»
Фото: Getty Images
В промовах диктатор назвав Республіку Корея «найворожішою державою»

Північнокорейський диктатор Кім Чен Ин відвідав головні військові заводи країни й відзначився черговими погрозливими заявами на адресу Південної Кореї. Про це повідомляє РБК-Украпїна з посиланням на Центральне телеграфне агентство Кореї.

Під час відвідування заводів, 8 та 9 січня, Кім Чен Ин заявив про "велике задоволення" тим, що заводи "бездоганно виконують план оснащення передових великих з'єднань і головних ракетних частин новітнім озброєнням".

Водночас наголосив на важливості постійно активно прискорювати збільшення продуктивності, зокрема випускати все більше зброї та техніки, а також "перетворити нинішній рік на рік, коли відбудуться великі зміни в прискоренні підготовки країни до війни".

В промовах диктатор назвав Республіку Корея "найворожішою державою", яка "тривалий час, протягом близько 80 років, скажено чіплялася тільки за злісну конфронтацію, щоб скидати нашу владу і режим".

За словами Кім Чен Ина, якщо Південна Корея загрожуватиме безпеці КНДР, то він "без вагань пускати в хід увесь арсенал наявних засобів і сил, щоб повністю перетворити Республіку Корея на попіл".

Аватар Skibair Ирина Скиба / Skibair
Журналист ATinform

10.01.2024 в 13:41
4.5 из 5 // 2 Південна Корея, Кім Чен Ин
Комментариев нет.
Войдите, чтобы оставить комментарий.