У Києві у під'їзді багатоповерхівки знайшли лося: що з твариною | |
|
Як витягали тварину з житлового будинку?
У Святошинському районі Києва лось забіг до під'їзду багатоповерхового будинку. Після повідомлень місцевих жителів патрульні разом із фахівцями безпечно повернули тварину до природного середовища. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на першого заступника начальника Департаменту патрульної поліції Олексія Білошицького. За його словами, на лінію 112 почали надходити численні повідомлення від мешканців Святошинського району про лося, який гуляє містом. Під час пошуків правоохоронці виявили дикого звіра у під'їзді житлового будинку.
Лось стояв на сходовому майданчику біля квартир. Згодом правоохоронці разом із фахівцями та небайдужими громадянами обережно винесли тварину з під'їзду, завантажили до спеціального автомобіля та доправили до лісу. У патрульній поліції зазначили, що операція завершилася успішно, а лось не постраждав. | |
| Вчера в 21:39 | |
| Комментариев нет. |
|

