Чісора — про бій Усика і Ф'юрі: Їм буде важко, у них будуть травми

ATinformСпорт 21.11.2023 в 19:25167Обсудить
Чісора — про бій Усика і Ф'юрі: Їм буде важко, у них будуть травми
Фото: Getty Images
Відомий британський боксер надважкої ваги висловився про поєдинок за звання абсолютного чемпіона.

Тайсон Ф'юрі провів дуже поганий бій проти Френсіса Нганну, і тепер йому необхідно буде себе якось підстьобнути. Так вважає відомий британський боксер суперважкої ваги Дерек Чісора.

Окрім того він передбачив велику кількість травм для Усика і Ф'юрі перед боєм за звання абсолютного чемпіона світу, адже тренувальний табір буде занадто коротким.

"Я не знаю, як складеться бій. Я днями бачився з Усиком. Ми любимо ходити в одну лазню, тому опинилися разом. Тренувальний табір буде коротким для обох бійців. Коли вони увійдуть у ритм і спробують усе зробити як треба, їм буде важко, у них будуть травми. Вони підписали контракт на бій, але потім поєдинок відклали. Вони обидва будуть старанно тренуватися, тому хто його знає. Важко передбачити переможця.

Тайсону потрібно себе підстьобнути, тому що останній бій він провів не найкращим чином, але переміг. Він просто виграв той поєдинок. Ф'юрі опинився в нокдауні, але повернувся і виграв бій. Я думаю, що після цього його бульбашка лопнула. Часом у тебе бувають невдалі дні на роботі, це нормально. Але в боксі ти не можеш перемогти у свій поганий день", - розповів Чісора IFL TV.

Аватар Skibair Ирина Скиба / Skibair
Журналист ATinform

21.11.2023 в 19:25
5.0 из 5 // 1 Чісора, усик, Ф'юрі
Комментариев нет.
Войдите, чтобы оставить комментарий.